رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۵ | کد خبر : 38161
 • در سالروز فتح مرصاد، وعده صادق منتشر می‌کند:

  از عملیات مرصاد چه می‌دانید؟ +تصاویر

  مرداد۶۷ آغاز عملیات مرصاد و شکست پیچیده ترین ترفند دشمن و منافقن بود.مسعود رجوی فرمانده نیروهای عراق در شب آغاز عملیات گفت: «براساس تقسیمات انجام شده، ۴۸ ساعته به تهران خواهیم رسید.کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم در حد توان و اشل یک ابرقدرت است؛ چون فقط یک ابرقدرت می‌تواند کشوری را ظرف این مدت تسخیر کند.از پایگاه نوژه هم ترسی نداشته باشید؛ هر سه ساعت به سه ساعت دستور می‌دهم هواپیماهای عراقی بیایند و آنجا را بمباران کنند. پایگاه هوایی تبریز را هم با هواپیما هر سه ساعت به سه ساعت مورد هدف قرار خواهیم داد.علاوه بر آن، ضد هوایی و موشک سام ۷ هم که داریم.هوانیروز عراق تا سرپل ذهاب به‌همراه ستون‌ها خواهد بود. از نظر هوایی ناراحت نباشید چون هواپیماهای عراقی پشتیبان ما هستند و تمام ماشین‌ها به صورت ستون حرکت می‌کنند»
  عراق پس از فاو به شلمچه حمله می کند و منافقین تحت حمایت نظامی عراق با اِشغال مهران شعار«امروز مهران فردا تهران»سرمی دهند.
  روز بعد جزایر مجنون به دست نیروهای عراقی می افتد و عراق به سومار و میمک نیز حمله کرد.عراق از رویارویی مستقیم با ایران ناامید شده و با تجهیز منافقین به سلاح های سنگین به مزدوران دستور می دهد به خاک ایران حمله کنند،منافقین نام حمله سوم مرداد را «فروغ جاویدان» گذاشته و رسماً اعلام کردند سه روزه تهران را فتح می کنند در آغاز این حمله با پشتیبانی آتش سنگین عراق شهر های اسلام آباد و کرند به اشغال منافقین در آمد.
  ۲۳۴۲۳۴۲

  سه روز بعد عشایر منطقه با نیروهای بسیج سپاه وارتش با آغاز عملیات مرصاد در۳۴کیلومتری کرمانشاه با رمز مبارک یاعلی به تأبیر رزمندگان دمار از روزگار منافقین در می آورند و خائنان امام ،اسلام و انقلاب درسی فراموش نشدنی می دهند.
  و با اوج گیری حملات مجدد عراق سید احمد خمینی به صورت تلفنی پیامی را از امام به فرماندهان ابلاغ می کند امام در این پیام تاکید می کند این نقطه حیاتی کفر و اسلام است باید متربه متر جنگید و ایستادگی کرد.

  ایران عراق
  علی صیادشیرازی مسعود رجوی نام فرماندهان
  ۱۰۰۰۰ ۱۵۰۰۰ نیرو
  ۴۰۰نفرکشته ۲۰۰۰کشته

  ۱۴۰۰اعدام

  تلفات

  ۳۴۵۳۵۳۴۵۶ ۱۲۱۲ ۳۱۳۲۱۳۱۲ ۳۱۳۱۲۳۱۲ ۲۳۱۲۳۲۱۳۱ ۱۳۴۵۳۶۴۶ ۳۵۶۵۴۵۴ ۳۵۳۴۵۳۵

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار