رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴ | کد خبر : 38288
 • به شهادت رسیدن مجاهد فلسطینی/زخمی شدن چندین صهیونیست

  به گزارش وعده صادق، در این درگیری مسلحانه که چندین ساعت به طول انجامید، یکی از مبارزان گروهان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی به شهادت رسید و چندین شهروند دیگر هم زخمی شدند.

  همچنین سازمان ستاره سرخ داود هم از زخمی شدن چند نظامی صهیونیست در این درگیری خبر داد.

  مرکز اطلاع رسانی فلسطین شاهدان به نقل از شاهدان عینی در این باره گزارش داد که نظامیان رژیم صهیونیستی به طور ناگهانی اقدام به محاصره منزلی در شهرک صوریف کرده و مدعی شدند که یک مبارز فلسطینی در این خانه پناه گرفته است و همین مساله منجر به وقوع درگیری شدیدی میان ساکنان این منطقه و اشغالگران صهیونیست شد که طی آن ۶ فلسطینی زخمی شدند.

  شاهدان تصریح کردند که نظامیان صهیونیست با بلند گو می گفتند “محمد خودت را تسلیم کن” اما مبارز فلسطینی که در این خانه پناه گرفته بود آن ها را هدف تیراندازی قرار داد که طی آن چند نظامی زخمی شدند.

  در پی این درگیری، ارتش رژیم صهیونیستی شمار زیادی از نظامیان و جنگ افزارهای خود را راهی این منطقه کرد.

  درگیری میان مبارزان فلسطینی و اشغالگران صهیونیست چندین ساعت به طول انجامید و طی آن صهیونیست ها سراسر این منطقه را به محاصره درآورده و آن را منطقه بسته نظامی اعلام کردند.

  در نهایت صهیونیست ها چندین موشک به سمت این منزل شلیک کرده و این مبارز فلسطینی را به شهادت رساندند و چندین شهروند فلسطینی هم زخمی شدند.

  اشغالگران صهیونیست پس از شهادت این جوان فلسطینی، منزلی را که در آن پناه گرفته بود منفجر کردند.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار