رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳ | کد خبر : 38328
 • مخالفت نخست وزیر مجارستان با ورود مهاجران خارجی به این کشور

  به گزارش وعده صادق به نقل از راشاتودی، ویکتور اوربان نخست وزیر مجارستان گفت: مهاجران با استقبال چندانی در مجارستان روبرو نخواهند شد.

  وی در کنفرانس خبری مشترک با همتای اتریشی خود، مهاجران را “یک سم” و “خطر تروریستی” برای مجارستان ارزیابی کرده است. وی همچنین با سیاست مهاجرت اتحادیه اروپا نیز مخالفت کرد.

  اوربان از مخالفان جدی سیاست سهمیه بندی مهاجران از سوی اتحادیه اروپا است. وی بر این باور است که هیچ دلیلی وجود ندارد که مجارستان بخواهد مهاجران خارجی را قبول کند چرا که ترکیب جمعیتی و وضعیت اقتصادی مجارستان بدون مهاجران خارجی، بهتر خواهد بود.

  وی افزود: مجارستان نیازی به یک مهاجر نیز ندارد، هر مهاجری یک تهدید تروریستی علیه امنیت عمومی به شمار می رود. به همین دلیل است که اتحادیه اروپا به سیاست مشترکی درباره مهاجرت نیاز ندارد. تصمیم گیری درباره مسائل مهاجرت باید انحصارا در اختیار دولت های ملی باشد نه اتحادیه اروپا. هر کشوری به مهاجر نیاز دارد، می تواند آنها را قبول کند و نمی توان کشوری را برای پذیرش مهاجران مجبور کرد، ما آنها را نمی خواهیم.

  اوربان اظهار داشت: مهاجرت یک راه حل نیست بلکه یک مشکل است، دارو نیست، بلکه یک سم است.وی قصد دارد اوایل اکتبر همه پرسی را درباره طرح سهمیه بندی مهاجران از سوی اتحادیه اروپا در مجارستان برگزار کند.

  نخست وزیر مجارستان تصریح کرد: ما معتقدیم که تنها مجارها نه بروکسل، می توانند درباره اینکه چه کسانی در مجارستان زندگی کنند، تصمیم بگیرند.

  مجارستان به همراه جمهوری چک، لهستان و اسلواکی از مخالفان جدی طرح سهمیه بندی مهاجران در اتحادیه اروپا هستند.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار