رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۱ | کد خبر : 38519
 • «بشار اسد»: فرصت برای همه افراد مسلح وجود دارد تا سلاح را کنار نهاده و سوریه را بازسازی کنند

  به گزارش وعده صادق، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه پس از پیروزیهای پیاپی جبهه مقاومت در حلب و تکمیل محاصره این شهر بیانیه‌ای صادر کرد.

  به گزارش «سانا»، اسد در این بیانه از همه ملت سوریه خواست که با ارتش سوریه که مصمم به ریشه کنی تروریسم است، متحد شوند؛ مخصوصا بعد از اینکه مشخص شد تروریسم ملت، فرهنگ، و هویت سوریه را هدف قرار میدهد و هیچ یک از شهروندان این کشور از این مسئله مستثنی نیست.

  وی با بیان این مطلب افزود: آشتی ملی مهمترین راه برای کنترل خونت، کشتار و نابودی است.

  در این بیانیه آمده است: امروز پس از اینکه برای همه، خطر هدف قرار دادن سوریه مشخص شد، رئیس جمهور از همه می‌خواهد به آغوش میهن خود بازگردند و سلاح بر زمین بگذارند. اینها خواهند دید که سوریه مانند همیشه چون مادری دلسوز برای همه است و برای امنیت و آینده آنان اهمیت قائل است.

  رئیس جمهور سوریه ادامه داد: «همه ما میتوانیم به امنیتی بازگردیم که همیشه به آن در جهان افتخار می‌کردیم. این فرصت برای همه کسانی مهیاست که سلاح به دست گرفته بودند تا وابستگی خود را به میهن نشان دهند و به صدای ملی گوش فرا دهند که که آنان را فرا می‌خواند تا خشونت را کنار بگذارند و وارد روند بازسازی سوریه شوند.

  وی در پایان تأکید کرد، کسانی که سلاح را کنار گذاشته‌اند خواهند دید که تسامح حکمفرماست و چشمها به آینده و ساختن آن دوخته شده است؛ به گونه‌ای که «شایسته تاریخ، تمدن و هویتمان باشد که به آن افتخار می‌کنیم».

  در همین راستا، اسد امروز پس از تکمیل محاصره حلب فرمانی را برای عفو در این کشور صادر کرد. این فرمان شامل چهار بند است و در آن شرایط کسانی که می‌توانند مورد عفو قرار گیرند، تشریح شد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار