• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۱ | کد خبر : 38519
 • به گزارش وعده صادق، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه پس از پیروزیهای پیاپی جبهه مقاومت در حلب و تکمیل محاصره این شهر بیانیه‌ای صادر کرد.

  به گزارش «سانا»، اسد در این بیانه از همه ملت سوریه خواست که با ارتش سوریه که مصمم به ریشه کنی تروریسم است، متحد شوند؛ مخصوصا بعد از اینکه مشخص شد تروریسم ملت، فرهنگ، و هویت سوریه را هدف قرار میدهد و هیچ یک از شهروندان این کشور از این مسئله مستثنی نیست.

  وی با بیان این مطلب افزود: آشتی ملی مهمترین راه برای کنترل خونت، کشتار و نابودی است.

  در این بیانیه آمده است: امروز پس از اینکه برای همه، خطر هدف قرار دادن سوریه مشخص شد، رئیس جمهور از همه می‌خواهد به آغوش میهن خود بازگردند و سلاح بر زمین بگذارند. اینها خواهند دید که سوریه مانند همیشه چون مادری دلسوز برای همه است و برای امنیت و آینده آنان اهمیت قائل است.

  رئیس جمهور سوریه ادامه داد: «همه ما میتوانیم به امنیتی بازگردیم که همیشه به آن در جهان افتخار می‌کردیم. این فرصت برای همه کسانی مهیاست که سلاح به دست گرفته بودند تا وابستگی خود را به میهن نشان دهند و به صدای ملی گوش فرا دهند که که آنان را فرا می‌خواند تا خشونت را کنار بگذارند و وارد روند بازسازی سوریه شوند.

  وی در پایان تأکید کرد، کسانی که سلاح را کنار گذاشته‌اند خواهند دید که تسامح حکمفرماست و چشمها به آینده و ساختن آن دوخته شده است؛ به گونه‌ای که «شایسته تاریخ، تمدن و هویتمان باشد که به آن افتخار می‌کنیم».

  در همین راستا، اسد امروز پس از تکمیل محاصره حلب فرمانی را برای عفو در این کشور صادر کرد. این فرمان شامل چهار بند است و در آن شرایط کسانی که می‌توانند مورد عفو قرار گیرند، تشریح شد.

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

   

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  جلسه محرمانه مقامات دولت ایران و اروپایی ها در اقامتگاه سفیر اتریش در تهران حمله جنگنده های مزدوران سعودی به منطقه وادی ضوار در استان مارب یمن عکس/ برندگان مسابقه عکاسی حیات وحش۲۰۱۶ قرآن کریم وحدت را بهترین نعمت و تفرقه را بدترین عذاب ذکر کرده است انتظار طراحان بازی‌های ایرانی از نمایشگاه بین‌المللی TGC اظهارات مقامات ترکیه علیه ایران و پاسخ وزارت خارجه فراخوان اهدای کتاب به کتابخانه‌های روستایی منتشر شد استفاده از نیروی بومی رویکردی برای اجرای عدالت استخدامی است اولین دستاورد رییس‌ جمهور کشورمان حل بزرگترین چالش حقوقی قرن است! سوارز دومین کفش طلایش را هم گرفت + عکس دولت در فساد صندوق فرهنگیان مانند حقوق‌های نجومی به‌دنبال ماله‌کشی است از نرمش هاشمی رفسنجانی در برابر شاه تا اصرار او برای چاپ رساله منتظری لایحه دائمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری هفته آینده در دولت نهایی می‌شود قاسمی درگذشت رضا رستمی را تسلیت گفت دامن زدن به اختلافات مذهبی جایی در سیاست‌های ایران ندارد/کشورهای منطقه در راستای پایان تنش‌ها گام برداشته و سخن برانند آزادسازی ۸ روستا در چهارمین روز عملیات موصل درگیری خونین هواداران در ورزشگاه الغدیر اهواز کاندید نشدم تا آرزوی دخترم برآورده شود اینفوگرافیک/ عملیات موصل به روایت آمار عواقب گشت و گذار شبانه در فضای مجازی