رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۸ | کد خبر : 38665
 • هلاکت ۶ نظامی سعودی در حمله موشکی ارتش یمن

  به گزارش وعده صادق به نقل از المیادین، وزارت دفاع یمن از کشته شدن ۶ نظامی سعودی و ۱۱ تن از مزدوران عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور فراری و مستعفی یمن در پی حمله موشکی به مقر آنها در روستای الحریقه در جنوب بخش ساحلی ذباب در غرب تعز خبر داد.

  همزمان با این تحول، درگیری‌های شدیدی بین نیروهای منصورهادی از سویی و نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی از سوی دیگر در منطقه الشّقْب در بخش صبر الموادم در جنوب شرق تعز به وقوع پیوست.

  و خبر دیگر اینکه مزدوران منصورهادی مناطق المجاوحه، بنی فرج، دو کوه یام و حیدالذهب در بخش نِهم صنعا را هدف حملات توپخانه‌ای و موشکی خود قرار دادند.

  وزارت دفاع یمن از کنترل ارتش و کمیته‌های مردمی یمن بر تعدادی از مناطق در کوههای استراتژیک العقبه در بخش الخب و الشعف در شمال الجوف خبر داد.

  جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی دو منطقه هیلان و المشجح در بخش صراوح در مأرب در شمال شرق این کشور را چندین بار بمباران کردند.

  یک منبع نظامی یمنی گفت که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن توانستند یک خودروی زرهی مزدوران منصور هادی را در منطقه النجد در بخش صراوح در غرب شهر مأرب منهدم کنند.

  یک منبع محلی نیز از شنیده شدن سه انفجار همزمان در اطراف زندان المنصور در شرق عدن، محله السعده در خور مکسر و پادگان ائتلاف متجاوز سعودی در نزدیکی فرودگاه بین المللی عدن خبر داد.

  وزارت دفاع یمن از کشته شدن دو نظامی سعودی به ضرب گلوله تک تیراندازان ارتش و کمیه‌های مردمی یمن در جیزان و همچنین انهدام یک تانک عربستان در عسیر خبر داد.

  در پی حملات جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی به بخش کُشار در شمال شرق حجه نیز پنج شهروند یمنی از جمله سه زن به شهادت رسیدند.

  و خبر دیگر اینکه درگیری‌ها بین نیروهای ائتلاف متجاوز سعودی و مزدوران رئیس‌جمهور فراری یمن از یک سو و نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن از سوی دیگر در نوار مرزی دو بخش مرزی حرض و میدی در استان حجه در غرب یمن، ادامه دارد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار