• تاریخ انتشار: شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۳ | کد خبر : 38782
 • درپی پیروزی های اخیر نیروهای مردمی؛

  قدردانی مرجعیت دینی عراق از پیروزی ها در مبارزه با داعش

  به گزارش وعده صادق مرجعیت دینی شیعیان در عراق از پیشرویهای اخیر نیروهای ارتش و داوطلبان بسیج مردمی و پیروزی آنها بر تروریستهای گروه تکفیری صهیونیستی داعش قدردانی کرد.

  به گزارش شبکه تلویزیونی العراقیه، شیخ مهدی الکربلایی، خطیب جمعه شهر کربلای معلا و نماینده آیت الله سیستانی مرجع عالیقدر شیعیان، در خطبه های نماز جمعه دیروز که در حرم مطهر امام حسین علیه السلام برگزار شد، ابراز امیدواری کرد همه مناطق کشور عراق از لوث وجود تروریستهای داعش آزاد و پاکسازی شود.
  شیخ مهدی الکربلایی، همچنین تاکید کرد، از جانب خداوند بر شهروندان عراقی مقرر شده است که با جان و مال خود جهاد کنند تا از سرزمین و ناموس و مقدسات شان دفاع کنند.
  وی گفت: ما از خداوند تعالی درخواست می کنیم که این پیروزیها را برای ملت عراق مبارک و در آینده نزدیک این پیروزها را کامل گرداند و همه مناطق خاک عراق را از تروریستهای داعش رهایی بخشد.»
  شیخ مهدی الکربلایی همچنین از تلاشهای نیروهای داوطلب مردمی که در دفاع از کشور صورت می گیرد، قدردانی و از برخی جریانها که فقط به فکر منافع شخصی خود هستند، انتقاد کرد.
  وی افزود: «در برابر این نمونه های عالی ایثارگری، ما خود را کوچک می دانیم و خجالت می کشیم. ما کسانی را که ایثارگریهای خود را با ایمان و اخلاص رقم می زنند، بزرگ می شماریم و در برابر آنها تعظیم می کنیم، اما در مقابل، متاسفانه افرادی هستند که همواره به دنبال امتیازهای دنیوی هستند و تنها برای منافع مادی خود می کوشند، در حالی که انتظار می رفت حداقل به نحوی شبیه ایثارگران باشند.»

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار