رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۵ | کد خبر : 3911
 • آژانس آوارگان سازمان ملل خبر داد

  مهاجرانی که از طریق دریا به اروپا رسیده‌اند از مرز یک میلیون نفر گذشت

  بیش از 3700 نفر از ابتدای سال 2015 میلادی در مسیر عبور از دریا برای رسیدن به اروپا، جان خود را از دست داده یا ناپدید شده اند.

  آژانس آوارگان سازمان ملل خبر داد

  مهاجرانی که از طریق دریا به اروپا رسیده‌اند از مرز یک میلیون نفر گذشت

  مهاجران 24

  آژانس آوارگان سازمان ملل امروز چهارشنبه اعلام کرد: تعداد آوارگان و مهاجرانی که در سال ۲۰۱۵ میلادی از طریق دریای مدیترانه و دریای اژه خود را به اروپا رسانده‌اند، به بیش از یک میلیون نفر رسیده است.

  به گزارش وعده صادق، آژانس آوارگان سازمان ملل در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد: در سال 2015 میلادی بیش از یک میلیون آواره با عبور از دریای مدیترانه و اژه خود را به مرزهای اروپا رسانده اند.

  این گزارش افزود: بیش از 3700 نفر از ابتدای سال 2015 میلادی در مسیر عبور از دریا برای رسیدن به اروپا، جان خود را از دست داده یا ناپدید شده اند.

  سازمان ملل تاکید کرد: در حالی که تعداد کل مهاجران به اروپا طی سال 2014 میلادی تنها به 216 هزار نفر رسیده بود این رقم در سال 2015 میلادی با 4 برابر افزایش به بیش از یک میلیون نفر رسیده است.

  این آمارها نشان می دهد که حدود نیمی از آوارگان و مهاجران از سوریه خود را به اروپا رسانده اند و یک پنجم آنها از افغانستان وارد مرزهای اروپا شده اند.

  اکثریت این آوارگان یعنی بالغ بر 844176 نفر از ترکیه و دریای اژه وارد یونان شده اند. 152700 نفر دیگر نیز از طریق لیبی وارد مرزهای ایتالیا شده اند.

  انتهای پیام/

  منبع:خبرگزاری تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار