کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۵ | کد خبر : 39126
 • BERLIN, GERMANY - JULY 23: German Chancellor Angela Merkel gives a statement following the shootings in Munich on July 23, 2016 in Berlin, Germany. According to police, ten people were killed in a shooting the evening before at a shopping mall, including the gunmen and an unknown number injured in the north-western Moosach district in Munich. (Photo by Carsten Koall/Getty Images)

  زمانی که وی در سال ۲۰۰۵ پست صدر اعظمی این کشور را کسب کرد ، کشور تازه از بحران سر برآورده بود و درست زمانی که اصلاحات اقتصادی صدر اعظم گرهارد شرودر شروع به اثر بخسی می نمود این مرکل بود که محصولات را برداشت می کرد.

  وعده صادق / حدود یک سال پیش یک کارگردان مشهور آلمانی با استفاده از ویدئو های ارسالی توسط مردم فیلم ۱۰۰ دقیقه ای از زندگی روزمره مردم این کشور منتشر کرد. فیلمی خالی از ترس و اضطراب که خوانواده ها را در حال انجام کار های روزمره مثل لذت بردن از ترن هوایی هستند.

  طی ۱۰ سال گذشته آلمان در حال لذت بردن از چیزی بود که شاید یک روز به عنوان دوران طلایی شناخته شود.

  اقتصاد بیمار این کشور خیلی بهتر از دیکران تنش های جدید را تحمل کرده است . از لحاظ سیاسی آلمان به عنوان قدرت برتر اروپا شناخبه می شود و در ضمن این کشور به مکان جذاب تری برای زندگی تدیل شده است و این شکوفایی به طرز زیبایی با روی کار آمدن صدر اعظم مرکل همزمان شده است.

  زمانی که وی در سال ۲۰۰۵ پست  صدر اعظمی این کشور را کسب کرد ، کشور تازه از بحران سر برآورده بود و درست زمانی که اصلاحات اقتصادی صدر اعظم گرهارد شرودر شروع به اثر بخسی می نمود این مرکل بود که محصولات را برداشت می کرد.

  امروز متأسفانه روز های خوشی رو به پایان است.

  آلمان با کمک صنایع نیرومند خود توانست نسبتاً بدون آسیب بحران مالی را پشت سر بگذارد و زمانی که سایر اعضاء اتحادیه اروپا مبهوت بحران یورو بودند صادرات این کشور از تضعیف پول رایج نهایت استفاده را کسب کردند.

  اما اکنون مشکل جدیدی در حال ظهور است. در فرانسه و انگلستان ، جمعیت سالمند موجب افزایش نگرانی ها شده اند ولی در آلمان شرایط از این هم وخیم تر است.

  صدر اعظم مرکل نقشه داشت تا با سیاست در های باز برای پناهجویان علاوه بر حفظ ظاهر انسان دوستانه این معضل را نیز مرتفع کند و فکر می کرد که مردم آلمان این موضوع را می پذیرند. آنها نپذیرفتند.

  مرکل همانند هر تکنوکرات دیگر نمیتواند یک راه حل دقیقه نودی برای مشکلات ارائه کند. مشکل این است که او نمی داند در شرایطی مپل شرایط فعلی چطور مردم را دور یک میز جمع کند ، و این می تواند آلمان را تجزیه کند.

  در بین توده های مردمی الان دو نظر وجود دارد . عده ای می گویند باز نگهداشتن مرزها بروی آوارگان وظیفه اخلاقی ما است و ما نباید جز خودمان کسی را در رابطه با حملات تروریستی مقصر بدانیم و در مقابل نیز احزاب راست افراطی عصبانی با گرایشات نژاد پرستانه قرار دارند.

  حال باید دید که آیا مرکل همان گونه که در شرایت مناسب خوب است در شرایط بحرانی نیز ازکارایی لازم برخوردار است یا نه ؟

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  شمخانی: اربعین حسینی باید به نهضت ضد ظلم تبدیل شود ۸ هزار موشک آماده شلیک در کشور وجود دارد/ هیچ متجاوزی را رها نخواهیم کرد/ گزینه نظامی در مقابل ایران حتی زیر میز هم قرار ندارد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد کری: اوباما برجسته‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکاست/جهان به مراتب پیچیده‌تر از دوران جنگ سرد است امر به معروف می‌تواند جلوی تصرف فکرها و باورها را بگیرد تاییدیه رگولاتوری به ۲۶ کالای مخابراتی/صدور مجوز برای ۳ مدل آیفون  ۹۰۰ داعشی در موصل کشته شدند عکس/ حضور سرلشکر سلیمانی در منزل شهید مصطفی صدرزاده انهدام باند زورگیری خشن از مشتریان بانک ها + عکس دکتر حسن هاشمی در کنار داروسازان جوان در الجزایر/ شهرام قائدی ونقشی غیر کمدی در کار جدیدش/ حسین ماهینی: شدیم چهل میلیون و یک نفر خراسان رضوی زمینه های بسیار برای توسعه مناسبات با کره جنوبی دارد تراکتورسازی فاتح دربی تبریز شد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد/ امید است رئیس جمهور مطالبه مردم را بشنود ​قیمت خانه در تهران افزایش یافت/ متوسط هر متر ۴٫۴ میلیون ستاد انتخابات اواخر آذرماه تشکیل می‌شود/ لایحه جامع انتخابات تدوین شده است واکنش حمید رسایی به سانسور گفتگوی فائزه هاشمی دومین اجلاسیه خبرگان رهبری از آذر به اسفند موکول شد دولت منتقدان راعلیه خودمنسجم می‌کند/نبایدکشور راپرهزینه اداره کرد عکس/ بزرگ ترین کشتی دنیا آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد