رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۹ | کد خبر : 39256
 • مأموریت تکاوران ارتش پاکستان در کراچی تمدید شد

  به گزارش وعده صادق، بعد از پایان مدت زمان مأموریت تکاوران ارتش در شهر کراچی برخی احزاب سیاسی پاکستان مخالف ادامه عملیات نظامی در این شهر بودند اما سرانجام مأموریت آنها تمدید شد.

  نواز شریف نخست وزیر پاکستان حمایت خود را از تمدید مأموریت تکاروان ارتش اعلام کرده بود.

  به گزارش دیلی اکسپرس، چودهری‌نثار‌علی‌خان وزیر کشور پاکستان گفت: اجازه نمی‌دهیم به علت انتقام‌جویی و اختلاف سیاسی با تمدید مأموریت تکاروان ارتش مخالفت شود.

  وی افزود: در اجلاس ویژه با نواز شریف نخست برای تمدید مأموریت تکاوران ارتش توافق شد و با توجه به اینکه سروزیر ایالت سند نیز با این اقدام موافقت کرده است عملیات نظامی محدود به شهر کراچی نیست و در سراسر ایالت سند ادامه پیدا می‌کند.

  سید «مراد علی شاه» سر وزیر جدید ایالت سند نامه تمدید مأموریت تکاوران ارتش در شهر کراچی را امضا کرد.

  مأموریت تکاوران ارتش به مدت یک سال تمدید شد این در حالی است که آنها به مدت ۹۰ روز درباره هر نوع عملیات در کراچی اختیار تام خواهند داشت.

  سر وزیر ایالت سند در این خصوص گفت: امیدوارم تکاوران ارتش بتوانند آرامش را به شهر کراچی بازگردانند و ثبات این شهر را تضمین کنند.

  «رمیش کمار» عضو مجلس ملی پاکستان و از اعضای حزب حاکم این کشور در اظهارات خود گفت: مأموریت تکاروان ارتش نباید به ایالت سند محدود شود و در سایر ایالت‌های از جمله ایالت پنجاب،‌ایالت خیبرپختونخواه و ایالت بلوچستان نیز باید عملیات نظامی صورت گیرد.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار