رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۰ | کد خبر : 39284
 • آخرین گام‌ها برای آزادسازی کامل «جزیره الخالدیه» در الانبار عراق

  به گزارش وعده صادق، عملیات پاکسازی منطقه «جزیره الخالدیه» در استان الانبار و در شرق شهر الرمادی، وارد چهارمین روز شده و پیشروی نیروهای عراقی در محورهای مختلف ادامه دارد‌.

  با پاکسازی ۹۰ درصدی جزیره الخالدیه، عملیات نیروهای عراقی در مناطق آلوده بخش‌های شمالی رود فرات که از جنوب «الملاحمه » تا جنوب شرق «البوعیثه» امتداد دارد، هم چنان در جریان است.

  پاکسازی این مناطق از دو محور ادامه دارد و نیروهای عراقی به شدت با تروریست‌ها درگیر هستند.‌

  عملیات پاکسازی جزیره الخالدیه روز شنبه هفته جاری، از ۴ محور آغاز شد و با آزادسازی بخش‌های وسیعی از منطقه، در حال حاضر نیروهای عراقی از محورهای جنوب شرق و جنوب غرب تروریست‌ها را هدف قرار می‌دهند.

  همزمان با عملیات پاکسازی منطقه، یگان متخصص خنثی کننده بمب به سرعت توانستند راه ارتباطی «فلوجه – الرمادی» را پاکسازی کنند.

  مواضع نیروهای عراقی به طور کامل در منطقه «البوبالی» نیز تثبیت شده است.

  بنا به این گزارش، عملیات در حال حاضر در مناطق جنوبی الخالدیه از محور پاکسازی شده الحامضیه به سمت رود فرات متمرکز است و عملیات نیروهای بسیج مردمی و ارتش عراق برای پاکسازی مناطق البونصیر، بارین و البوبانی همچنان ادامه دارد.

  در صورت پاکسازی مناطق ذکر شده فقط تعدادی مجتمع اداری و مسکونی در جنوب رود فرات از جنوب الملاحمه تا جنوب منطقه البوبالی آلوده به تروریست های داعش باقی می‌ماند.

  نیروهای عراقی همچنین موفق شدند چهار تن از عناصر انتحاری داعش را به هلاکت برسانند. آن‌ها همچنین در ادامه پاکسازی مناطق «جزیره خالدیه» یک تونل را که شرق این منطقه را به غرب متصل می‌کرد، کشف کردند.

  فارس

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار