رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۵ | کد خبر : 39290
 • معاون پارلمانی وزیر اقتصاد: استعفا داده‌ام

  به گزارش وعده صادق میرسعید نیکزاد لاریجانی براشتغال همزمان وی بر معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی و چند پست و هیئت مدیره دولتی، اظهار داشت: بنده به محض انتصاب به عنوان معاون امور حقوقی و مجلس از عضویت غیرموظف در هیات مدیره بانک توسعه صادرات و همچنین عضویت در شرکت سرمایه گذاری های خارجی ایران (ایفیک) کتباً استعفا دادم.

  وی ادامه داد: ضمناً بنده با توجه به اینکه در اردیبهشت ماه سال جاری بازنشسته شدم درخواست بازنشستگی و استعفایم از پست معاونت پارلمانی را به وزیر اقتصاد تسلیم کردم.

  مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد هم ضمن تکذیب خبر چند شغله بودن معاون پارلمانی وزیر اقتصاد ، جهت روشن شدن موضوع و تنویر افکار عمومی توضیحاتی را به شرح زیر ارائه کرد:
  آغاز عضویت آقای میرسعید نیکزاد لاریجانی در هیئت مدیره بانک توسعه صادرات به عنوان عضو موظف مربوط به سال ۱۳۸۶ می باشد که تا  سال ۱۳۹۲ ادامه داشته است. پس از انتخاب وی به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری های خارجی ایران (ایفیک) در سال ۱۳۹۲ وی به عنوان عضو غیرموظف فعالیت داشته و این عضویت نیز – با استعفای کتبی ایشان پس از انتخاب به عنوان معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی – در تیرماه ۱۳۹۴ پایان یافته است.  لذا تصریح می دارد ایشان از آن تاریخ به عنوان عضو هیات مدیره نبوده و بابت آن نیز هیچ دریافتی نداشته است. متذکر می شود از آنجا که نامبرده در استخدام بانک بوده و به وزارت اقتصاد مامور گردیده حقوق خود را طبق رویه از بانک دریافت کرده است. همچنین آنچه به عنوان سند منتشر شده که امضای ایشان را ذیل نمودار سازمانی جدید بانک نشان می دهد مربوط به خردادماه ۱۳۹۴ بوده است که متاسفانه رسانه منتشر کننده در اقدامی غیر حرفه ای از درج تاریخ این سند خودداری کرده است.
  نیکزاد لاریجانی از زمان انتصاب به عنوان معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی به طور مکتوب از عضویت در هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری های خارجی ایران(ایفیک) استعفا داده است. لذا از آن تاریخ عضویتی در هیات مدیره شرکت مذکورنداشته و هیچگونه مبلغی از آن شرکت دریافت نکرده است.
  صندوق حمایت از نویسندگان ، روزنامه نگاران و هنرمندان یک موسسه غیر دولتی می باشد و عضویت ایشان در هیات مدیره ی این صندوق مربوط به جایگاه حقیقی نامبرده بوده و هیچ ارتباطی به وزارت امور اقتصادی و دارایی و یا به تبعیت از جایگاه حقوقی وی در این وزارتخانه ندارد.

   

  تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار