رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۶ | کد خبر : 39476
 • سازمان اطلاعات پاکستان: حداقل ۶۵۰ نفر از شهروندان این کشور به عضویت گروه‌های شبه‌نظامی تروریست درآمده‌اند

  به گزارش وعده صادق، سازمان اطلاعات پاکستان هشدار داد دست کم ۶۵۰ نفر از شهروندان پاکستانی در سوریه، عراق، یمن، افغانستان و کشورهای آسیای مرکزی به عضویت گروه‌های شبه‌نظامی درآمده‌اند که تهدید امنیتی برای پاکستان هستند.
  به گزارش داون، سازمان اطلاعات پاکستان ۱۳۲ نفر از شهروندان این کشور که عضو گروه‌های شبه‌نظامی هستند را شناسایی کرده اما هزاران نفر از این شبه‌نظامیان بعد از بازگشت به کشورشان تهدید امنیتی محسوب می‌شوند.
  دولت پاکستان از نیروهای امنیتی درخواست کرده که بیشتر بر مرزهای بلوچستان و ایالت خیبرپختونخواه نظارت داشته باشند و اجازه ندهند شبه‌نظامیان از طریق فرودگاه یا مرزهای زمینی وارد کشور شوند.
  یک مقام امنیتی پاکستان به شرط فاش نشدن اسمش گفت: شکست شبه‌نظامیان در افغانستان،‌ سوریه،‌ عراق و سایر کشورها سبب شده آنها به دنبال بازگشت و مخفی شدن در پاکستان باشند به همین دلیل وزارت کشور و دولت خواستار جلوگیری از ورود این شبه‌نظامیان شده‌اند.
  سازمان اطلاعات و نیروهای امنیتی پاکستان دستور دارند که خانواده شبه‌نظامیان را زیر نظر داشته باشند تا آنها نتوانند به کشور  برگشته و ثبات پاکستان را بر هم بزنند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار