رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۶ | کد خبر : 39626
 • وزیر راه و شهرسازی: ۱۹ میلیون نفر در شهرهای ایران در وضعیت بدی زندگی می‌کنند

  به گزارش وعده صادق عباس آخوندی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان لرستان بیان کرد: یکی از اهداف ما این است که قدرت رقابت ایران را در بازار جهانی افزایش دهیم و سهم ملت ایران را از اقتصاد جهانی بگیریم که این کار خیلی سخت و زمانبر است و نیاز به تغییر رفتار کلی دارد.

  وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ایران امروز در برخی حوزه‌ها مانند صادرات و انرژی به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کرده است، عنوان داشت: خط هوایی ایران از امن‌ترین خط‌های هوایی در دنیا است و امروز روزانه ۱۰۵۰ پرواز از آسمان ایران عبور می‌کند.

  وی خاطرنشان کرد: در حوزه راه در استان لرستان اتفاقات بسیار خوبی رخ داده به گونه‌ای که در جنوب این استان، آزادراه خرمدال را داریم و در شمال این استان هم آزادراه خرم‌آباد ـ بروجرد ـ اراک در حال احداث است.

  آخوندی با اشاره به اینکه در جهت توسعه فرودگاه خرم‌آباد گام‌های بلندی برداشته شده است گفت:‌ در حال حاضر فقط ۱۲ هواپیما در کشور وجود دارد که قبل از سال ۲۰۰۰ ساخته شده‌اند.

  وی یادآور شد: خوشبختانه سرمایه‌گذاری خوبی در زمینه راه‌آهن لرستان که خط آهن آن بسیار قدیمی بود صورت گرفته است و من یک سفر به طور ویژه برای راه‌آهن لرستان انجام خواهم داد.

  وزیر راه و شهرسازی گفت: در ۳ سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان قرارداد و پروژه در سطح جاده‌های استان لرستان انجام شده است.

  آخوندی خاطرنشان کرد: امروز رشد جمعیت شهری در کشور مانند گذشته در حال افزایش نیست و مدت‌هاست که جمعیت روستایی ما در حدود ۲۸ میلیون نفر ثابت مانده است و امروز مسأله در کیفیت زندگی است و در حقیقت، کمیت شتاب گذشته را ندارد.

  وی تصریح کرد: راهکارهایی که امروز به دنبال افزایش کمیت است خیلی جواب نمی‌دهد و ما باید کیفیت زندگی را در شهرهای ایران افزایش دهیم.

  آخوندی با بیان اینکه سطح کیفیت زندگی در شهر خرم‌آباد هم باید افزایش پیدا کند، ابراز داشت: در حال حاضر ۱۹ میلیون نفر در شهرهای ایران در وضعیت بدی زندگی می‌کنند و این افراد یا در حاشیه شهرها و یا در بافت‌های فرسوده و بی‌کیفیت مشغول زندگی هستند.

  فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار