رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۶ | کد خبر : 39784
 • خواسته‌های «علامه جعفری» را می‌پذیریم؛ نیازی به تدام اعتصاب غذا نیست

  به گزارش وعده صادق،«چودهری‌نثار‌علی‌خان» وزیر کشور پاکستان ضمن عیادت از «علامه راجا ناصر عباس جعفری» دبیر کل حزب مجلس وحدت مسلمین درخواست کرد ایشان به اعتصاب غذای خود پایان دهند.

  وی افزود: به درخواست‌های ایشان عمل می‌شود و لازم نیست اعتصاب حزب مجلس وحدت مسلمین ادامه پیدا کند.

  خان تأکید کرد: علامه جعفری فقط یک عالم شیعه نیستند بلکه سرمایه‌ای برای تمام ملت پاکستان هستند.

  چودهری‌نثار‌علی‌خان تأکید کرد: برای عمل در درخواست‌های حزب مجلس وحدت مسلمین با تمام دولت‌های ایالتی تبادل نظر کرده‌ایم و تاجایی که بتوانیم به خواسته‌های علامه جعفری عمل می‌کنیم.

  علامه جعفری در این دیدار اعلام کرد که بعد از مشاوره با سایر اعضای حزب وحدت مسلمین درباره پایان اعتصاب غذا و ادامه اعتراضات تصمیم‌گیری خواهد کرد.

  وی از عیادت چودهری نثار علی خان تشکر و حضور ایشان در بیمارستان را باعث دلگرمی دانست.

  مطالبات حزب مجلس وحدت مسلمین و سایر شرکت کنندگان در این تحصن که در اعتراض به کشتار شیعیان برپا شده شامل ارجاع پرونده تمام کشتارهای شیعیان به دادگاه نظامی، جلوگیری از کشتار شیعیان در مناطق مختلف پاکستان، پایان دادن به محدودیت مجالس عزاداری در ایالت پنجاب، اقدام موثر دولت ایالت خیبرپختونخوا علیه کشتار اخیر شیعیان، جلوگیری از کشتار شیعیان پاکستان در نقاط مختلف کشور، جلوگیری از تصاحب اراضی شیعیان در منطقه گیلگت و بلتستان،‌ ممنوع کردن فعالیت گروه‌های تکفیری و شبه‌نظامی که در کشتار شیعیان دست دارند و تشکیل کمیته تحقیقاتی برای کشتار اخیر شیعیان پاراچنار است.

   

   

  فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار