رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۱ | کد خبر : 39894
 • فعالان اینترنتی عرب اقدام گوگل در حذف نام فلسطین از نقشه جهانی را محکوم کردند

  به گزارش وعده صادق، کاربران اینترنتی عرب به اعتراض خود علیه شرکت گوگل در پی حذف نام فلسطین از نقشه‌های این شرکت ادامه دادند.

  بر اساس گزارش‌ وبگاه «الغد»، این کاربران با ساخت هشتگ‌های مختلف از جمله «خرایط_جوجل_تحذف_فلسطین» (نقشه‌های گوگل، فلسطین را حذف کرده‌اند) و « ElQudsIsPalestinesCapital» (قدس، پایتخت فلسطین) سیاست‌های شرکت گوگل که مورد حمایت رژیم صهیونیستی است، محکوم کردند.

  برخی خواهان تحریم شرکت گوگل و پاک کردن نرم‌افزار ویژه نقشه این شرکت (گوگل إرث) از روی تلفن‌های همراه شدند؛ و برخی خطاب به گوگل اعلام کردند: نقشه‌های شما برای ما مهم نیست؛ فلسطین خودش نقشه و وطن است.

  شرکت گوگل نیز هیچ پاسخی را در این زمینه منتشر نکرده است. اما تا کنون ملاحظه شده که به هنگام جستجوی اسم فلسطین در نقشه‌های مناطق کرانه باختری، این اسم هرگز در مناطق سال ۶۷ دیده نمی‌شود در حالی که اسم اسرائیل به وضوح در مناطق ۴۸ دیده می‌شود.

  در همین راستا، انجمن روزنامه‌نگاران فلسطین با انتشار بیانیه‌ای، این اقدام را توطئه رژیم اسرائیل خوانده و آن را اقدامی در جهت تحریف تاریخ و جغرافیا، و سلب حق ملت فلسطین در سرزمین خود دانست.

  در این بیانیه تأکید شده است که این اقدام با تمام معیارها و موازین و منشورهای بین‌المللی منافات دارد.

  انتهای پیام/

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار