رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۲ | کد خبر : 39903
 • اخراج یک تبعه مالی از فرانسه به دلیل ارتباط با گروه‌های تروریستی تکفیری

  به گزارش وعده صادق، بنابر اعلام وزارت کشور فرانسه، یک تبعه مالیایی که بدلیل عضویت در یک جنبش تکفیری تهدید بزرگی برای نظم عمومی فرانسه محسوب می‌شد، روز جمعه پس از خروج از زندان به کشور متبوع خود ارجاع شد.

  به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، وزارت کشور فرانسه اعلام کرد: «موسی کیتا» تبعه مالیایی دیروز جمعهاز فرانسه اخراج و به کشور متبوعش ارجاع شد و با اخراج وی شمار موارد اخراج صورت گرفته از فرانسه از سال ۲۰۱۲ میلادی تاکنون به ۸۱ مورد رسید.

  فرانسه در روز یکم آگوست گذشته (۱۱ مرداد جاری) به دلیل ارتباط کیتا با گروه‌های افراطی، تصمیم به اخراج وی از خاک خود گرفت و دیروز جمعه تصمیم خود را اعلام کرد.

  موسی کیتا که به گفته منابع آگاه فرانسوی در چند مورد سرقت مسلحانه در قالب فعالیت باندهای سازمان یافته، متهم شناخته شده بود، تا دیروز به دلیل اقدامات بزهکارانه زندانی بوده است.

  فرانسه از چند ماه پیش با تهدیدهای تروریستی فزاینده‌ای روبروست و از ژانویه سال ۲۰۱۵ میلادی تاکنون چندین حمله تروریستی در این کشور اتفاق افتاده است که مرگبارترین آنها به حملات تروریستی ۱۳ نوامبر گذشته پاریس مربوط می‌شود که طی آن ۱۳۰ نفر کشته و بیش از ۳۵۰ نفر مجروح شدند.

  وقوع چندین حمله تروریستی مرگبار در خاک فرانسه از ۱۸ ماه پیش تاکنون، انتقادهای متعددی را از جانب مخالفان احزاب راست‌گرا و راست افراطی نسبت به ناکارآمدی دستگاه اجرایی کشور در مبارزه با تروریسم برانگیخته است.

  انتهای پیام/

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار