رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۶ | کد خبر : 39917
 • نتایج تازه‌ترین نظرسنجی در فرانسه:

  اولاند و دولت پاریس تمامی اقدامات لازم برای مقابله با تهدیدهای تروریستی را بکار نگرفته‌اند

  به گزارش وعده صادق، طبق نتایج تازه‌ترین نظرسنجی صورت گرفته در فرانسه، دو سوم مردم این کشور معتقدند که رئیس‌جمهور فرانسه و دولت این کشور تمامی تدابیر لازم برای مبارزه با تهدیدهای تروریستی را بکار نگرفته‌اند.

  بر اساس تازه‌ترین نظرسنجی مؤسسه Elabe برای نشریه آتلانتیکو، دو فرانسوی از هر سه نفر یعنی چیزی در حدود ۶۵ درصد مردم این کشور بر این عقیده‌اند که «فرانسوآ اولاند» رئیس‌جمهور فرانسه و دولت «مانوئل والس» تمامی راهکارها و اقدامات لازم برای مقابله با تهدیدهای تروریستی را بکار نگرفته‌اند.

  نارضایتی ۶۵ درصدی فرانسویان از عملکرد دولت این کشور در مقابله با تهدیدهای تروریستی در حالیست که طبق اعلام این مؤسسه نظرسنجی، این رقم از ژانویه گذشته تاکنون روندی صعودی را طی کرده است.

  نظرسنجی فوق در روزهای دوم و سوم آگوست جاری طی پرسشی اینترنتی بر روی یکهزار فرانسوی انجام شد.

  فرانسه از چند ماه پیش با تهدیدهای تروریستی فزاینده‌ای روبروست و از ژانویه سال ۲۰۱۵ میلادی تاکنون چندین حمله تروریستی در این کشور اتفاق افتاده است که مرگبار ترین آنها به حملات تروریستی ۱۳ نوامبر گذشته پاریس مربوط می‌شود که طی آن ۱۳۰ نفر کشته و بیش از ۳۵۰ نفر مجروح شدند.

  وقوع چندین حمله تروریستی مرگبار در خاک فرانسه از ۱۸ ماه پیش تاکنون، انتقادهای متعددی را از جانب مخالفان احزاب راست‌گرا و راست افراطی نسبت به ناکارآمدی دستگاه اجرایی کشور در مبارزه با تروریسم برانگیخته است.

  انتهای پیام/

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار