رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۲ | کد خبر : 40143
 • حقیقت پور:کسی که اطلاعات سری کشور ما را فاش کند باید به اشد مجازات محکوم شود

  به گزارش وعده صادق،منصور حقیقت پور نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم، درباره اظهار نظر مقامات و رسانه های غربی پیرامون اعدام شهرام  امیری از سوی جمهوری اسلامی ایران به دلیل افشای اسرار نظام به آمریکا اظهار کرد: به طور کلی بحث حقوق بشر میان ایران و غرب و به خصوص آمریکا تفاوت جدی دارد و اختلاف نظر عمیق میان حقوق بشر اسلامی و غربی حاکم است.

  وی افزود: غربی ها و به خصوص آمریکایی ها به معنای واقعی نمی دانند که بشر کیست و انسان چه جایگاهی دارد آیا هر آدم خائن، قاچاقچی و جنایتکاری بشر محسوب می شود و نباید او را مجازات کرد.
  نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم اظهار کرد: خیانت شهرام امیری برای دستگاه اطلاعاتی و قضایی ما اثبات شده بود از این رو ما براساس قوانین و تالیف و مبنای قانونی خودمان برخورد لازم را با وی انجام دادیم و جرایمی را که امیری مرتکب شده بود مورد بحث و بررسی قرار داده و نتیجه گیری لازم را پیرامون آن اتخاذ کردیم.
  حقیقت پور تصریح کرد: در قوانین جمهوری اسلامی ایران اگر کسی اطلاعات سری کشور ما را فاش  کند باید به اشد مجازات محکوم شود از این رو برای ما مهم نیست که آمریکایی ها و غربی ها درباره اعدام شهرام امیری چه می گویند زیرا جرم وی برای ما محرز شده بود.
  وی در خاتمه اظهار کرد: کسانی که در کشور ما حکم صادر می کنند و در مسند قضایی هستند با رعایت موارد قانونی و قضایی حکم صادر می کنند زیرا کسی حاضر نمی شود برای خوشایند فرد و یا جریانی، فردی را به اعدام محکوم کند.
  انتهای پیام/
  میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار