رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵ | کد خبر : 40146
 • اولین راهپیمایی عظیم هواداران اردوغان پس از کودتا با حضور اردوغان+تصویر

  به گزارش وعده صادق، پایگاه اینترنی سما گزارش داد که مردم ترکیه به حمایت از اردوغان به خیابان ها آمدند.
  این جمعیت که بیش از یک میلیون نفر بودند از نقاط مختلف کشور خود را به استانبول رسانده بودند تا حمایت خود را از اردوغان اعلام کنند.
  این اولین راهپیمایی عظیم هواداران اردوغان است که پس از کودتای نافرجام ۱۵ ژوئیه رخ می دهد. پس از انتقادهای دولت آمریکا و دولت های غربی به بازداشت و پاکسازی کودتاگران، اردوغان به مردم فراخوان داد که درحمایت از او و دولتش به خیابان ها بیایند.

  اردوغان
  مردم درحالی که تصاویر کمال آتاتورک، بنیانگذار ترکیه مدرن، و اردوغان رئیس جمهور کنونی را حمل می کردند شعار می دادند که « اردوغان، تو هدیه خداوندی»، « اگر به مرگمان فرمان دهی اجابت می کنیم».
  اردوغان

  در این راهپیمایی حزب های اصلی مخالف دولت نیز در حمایت از دولت به خیابان آمده بودند.رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در گردهمایی میلیونی دموکراسی و شهدا در میدان ینی کاپی استانبول که با حضور مسئولان و شرکت میلیونی مردم برگزار شد اظهار داشت: ملت عزیزم، به شما که در شب ۱۵ ژوئیه کشور را به گروه های تروریستی و فتو و اشغالگران تسلیم نکردید، سلام و درود می فرستم. از کسانی که جلوی تانک ها رفتند و خیابان ها و فرودگاه ها را پر کردند، تشکر می کنم. برای شهدای آن شب طلب رحمت دارم. حضور در این تجمعات دموکراسی نصیب هر کسی نمی شود.

  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار