رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴ | کد خبر : 40282
 • محاصره حلب پابرجاست/ استقرار تک‌تیراندزان ارتش و انهدام دانشکده‌ها

  به گزارش وعده صادق ؛ جنگنده‌های روسی و سوری، توپخانه و موشک‌های جبهه مقاومت به شدت مواضع ائتلاف تروریستی جیش‌الفتح را در اطراف منطقه «الراموسه» و دانشکده‌های نظامی در  جنوب حلب هدف قرار می دهند.

  از شب گذشته شدت حملات جنگنده‌ها به حدی سنگین بود که تعداد زیادی از ساختمان‌های دانشکده‌های نظامی نابود و تمامی مناطق آتش گرفته شد.

  در ۱۲ ساعت گذشته شدت حملات هوایی جنگنده‌های روسی به قدری سنگین بود که تروریست‌ها حتی از معبرهای نظامی کوچک باز شده امکان نقل و انتقال محدود را به شرق شهر حلب نداشتند.

  به گزارش گروه بین‌الملل فارس، عناصر تروریستی دو روز قبل توانستند با حملات سنگین به صورت بسیار محدود به شرق شهر حلب نفوذ کنند اما آتش سنگین توپخانه و حملات هوایی از ادامه این روند جلوگیری کرد و همان شکست محاصره شکننده را به حالت قبل بازگرداند.

  ارتباط تروریست‌ها در حالی با شرق شهر حلب دوباره قطع شده که علاوه بر حملات هوایی و توپخانه، تک تیراندازهای نیروهای مقاومت نیز اجازه کوچک‌ترین تحرک به تروریست‌ها را نمی‌دهند.

  عملیات زمینی برای بازپس‌گیری مناطق اشغال شده در جنوب غرب شهر حلب تا لحظه تنطیم این گزارش شروع نشده و در حال حاضر نیروهای مقاومت از جمله فدائیان فلسطین، حزب الله لبنان و عراق، ارتش سوریه، نیروهای دفاع ملی و مستشاران ایرانی در محور های مشخص شده مستقر شده اند.

  در عین حال گروهی از تروریست‌ها درصدد بودند حومه غربی کارخانه سیمان در مجاورت منطقه الراموسه مین‌گذاری کنند که در کمین نیروهای مقاومت افتادند و تمامی آنها در این درگیری‌ها کشته شدند.

  ارتفاعات «حد، موته، المشرفه» و حدود ۳۰ درصد مجتمع ۱۰۷۰ هم چنان در اشغال تروریست‌ها است.

  گاراژ منطقه راهبردی الراموسه و تمامی دانشکده‌های نظامی زیر آتش سنگین قرار دارند و همین موضوع باعث شده تروریست‌ها توان تثبیت مواضع در این مناطق را نداشته باشند و ماندن آنها در این محور بسیار سخت شده است./ فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار