موشک‌باران سایت‌های نظامی عربستان در جیزان و نجران؛ حمله به نقاط مرزی دفع شد

0 0

فرمانده کمیته‌های انقلابی یمن با اعلام اینکه رزمندگان یمنی حمله نظامیان سعودی از چندین محور در مرز یمن را دفع کردند، گفت: سایت‌های نظامی عربستان در جیزان و نجران موشک‌باران شدند.

به گزارش وعده صادق ؛ عبدالله الزیدی»، یکی از فرماندهان کمیته‌های انقلابی یمن اظهار داشت: نیروهای یمنی حملات نظامیان سعودی در چند محور منطقه نجران در جنوب عربستان را دفع کردند.

وی افزود: نیروهای یمنی شماری از نظامیان سعودی را هدف گرفته و پنج تن آنها را به هلاکت رساندند علاوه بر اینکه نیروهای ویژه بخشی از جاده اصلی در نجران را تحت تسلط خود گرفتند.

الزیدی گفت: ارتش و کمیته‌های مردمی سایت‌های نظامی «الطلعه» و «الشبکه» را هدف شلیک ده‌ها گلوله خمپاره قرار داده و محل تجمع نظامیان سعودی در پشت سایت الطلعه را نیز موشک باران کردند.

فرمانده کمیته‌های انقلابی یمن ادامه داد: در حمله موشکی به سایت تازه احداث شده عربستان در الخوبه در تهامه جیزان شماری از نظامیان ارتش سعودی کشته یا زخمی شدند.

وی ادامه داد: رزمندگان یمنی همچنین محل تجمع نظامیان سعودی در جنوب سایت العبادیه در الخوبه را هدف حمله موشکی گرفته و شماری از افراد آنها را کشته یا زخمی کردند و چندین خودروی زرهی هامر آنها را در مرکز نظامی جلاح به آتش کشیدند. / فارس

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.