• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۷ | کد خبر : 40438
 • به گزارش وعده صادق، رحیم طوفان کارگردان فیلم کوتاه «صلح سرخ» گفت: ساخت فیلم «صلح سرخ» از پیش تولید، تولید و پس تولید سه ماه طول کشید و با هزینه بیش از ۷۰ میلیون تومان و با ‌سرمایه گذاری شخصی تهیه و تولید شد. «صلح سرخ» در شرایط بسیار سخت آب و هوایی جنگل های اطراف استان اردبیل با سرمای ۱۴ ‌درجه زیر صفر و با سرعت باد ۴۰ تا ۵۰ کیلومتر در ساعت در دی ماه سال ۱۳۹۴ فیلمبرداری شد، همچنین برای باورپذیری و حقیقی بودن صحنه پناهندگان سوری در مرز ترکیه، مرز مورد نظر کاملا طراحی و اجرا شده است.

  وی ادامه داد: اولین حضور بین المللی «صلح سرخ» در بخش جنبی فستیوال ۲۰۱۶ کن بود که بعد از آن هم توانست در سه فستیوال بین المللی حضور پیدا ‌کند و در بخش اصلی مسابقه به رقابت بپردازد. این فیلم در بخش اصلی و مسابقه فستیوال ماربلا (جنوب اسپانیا) شرکت کرده اسن که یکی از برگزیده های این جشنواره بعد از طی مراحلی به فستیوال ۲۰۱۷ اسکار معرفی می شود.

  این فیلم، در بخش اصلی و مسابقه فستیوال جاکارتا (مالزی) که در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۶ برگزار می شود راه پیدا کرده است و نامزد دریافت ‌بهترین فیلم فستیوال سلیمانیه عراق شده است که در ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۶ برگذار می شود.

  رحیم طوفان در مرداد ماه امسال توانست پروانه ساخت اولین فیلم سینمایی خود را دریافت کند.

  انتهای پیام/

  مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار