رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۱ | کد خبر : 40641
 • امیرعبداللهیان:ما با قامت ایستاده و با صدای بلند از سوریه و کشورهای در معرض تهدید تروریسم در منطقه حمایت می کنیم

  به گزارش وعده صادق ؛ حسین امیرعبداللهیان با بیان اینکه محور امریکا و رژیم صهیونیستی مبدع و محرک عروسک های خیمه شب بازی به نام ” داعش و جبهه النصره” هستند گفت: صهیونیست ها با این اقدام ، منطقه و حتی غرب را ناامن ساخته و انها را با بحران اوارگان و تروریسم مواجه کرده اند.
  وی با اشاره به اینکه از ابتدای بحران سوریه ، سرزمین إشغالی فلسطین به پناهگاه و محل مداوای تروریست های تکفیری مبدل شده است تصریح کرد: تروریست های تکفیری هیچ اقدامی علیه رژیم نامشروع اسراییل نمی کنند چون أساسا توسط صهیونیست ها تغذیه و هدایت می شوند.
  امیرعبداللهیان گفت: ما با قامت ایستاده و با صدای بلند از سوریه و کشورهای در معرض تهدید تروریسم در منطقه حمایت می کنیم و ان را در راستای امنیت جمعی منطقه و امنیت ملی کشورمان می دانیم.
  وی افزود: همچنان امریکا و برخی بازیگران خارجی در سوریه و عراق با پیگیری سیاست نادرست استفاده ابزاری از تروریسم مانع جدی تحقق امنیت و ثبات منطقه می باشند.
  امیرعبداللهیان با بیان اینکه سیاست پوتین در کمک به سوریه و مقابله با تروریسم در سوریه هوشمندانه است تاکید کرد: حزب الله لبنان سهم بزرگی در مبارزه با تروریسم و امنیت منطقه و لبنان دارد و ما به ان افتخار می کنیم.
  وی با اشاره به اینکه از ابتکار عمل سازمان ملل در تحقق راه حل سیاسی مبتنی بر اراده واقعی مردم سوریه حمایت می کنیم تاکید کرد: بی تردید صهیونیست ها و تروریست ها عامل اصلی کشتارمردم سوریه هستند./ صدا و سیما

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار