• تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۴ | کد خبر : 40762
 • به گزارش وعده صادق ،دریادار علی فدوی در یادواره شهدای شرق اصفهان که در گلستان شهدای شهر اژیه برگزار شد، با بیان اینکه همانگونه که امام راحل وعده دادند به برکت خون شهدا این انقلاب به صاحب اصلی‌اش حضرت صاحب الزمان (عج) تحویل داده می‌شود تا خانواده‌های شهدا و فرزندان شهدا این روز بزرگ را ببینند، اظهار داشت: وعده خداوند قطعی و حق است؛ به اعتبار اینکه رزمندگان و شهدا خداوند را اطاعت کردند وعده خدا تحقق پیدا کرد و امروز صاحب عظمتی هستیم که نه تنها ایران بلکه سراسر جهان اسلام را در برگرفته است.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس، گفت: رزمندگان شرق اصفهان همواره مایه افتخار کسانی بودند که به این منطقه اتصال داشتند.

  وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی در ۳۷ سال گذشته براساس یک فرمول عمل کرده است، تصریح کرد: بر‌اساس یک فرمول مشخص و معلوم در ۳۷ سال گذشته پیروزِ صحنه جبهه‌های حق علیه باطل بوده‌ایم. برهمین اساس هر امتی که خود را به خداوند متعال متصل کند، هیچ توانمندی‌ای در عالم توان رقابت با آن را نخواهد داشت چون هیچ قدرتی قابل قیاس با قدرتی که به خداوند متصل است، نخواهد بود.

  دریادار فدوی با اشاره به دشمنی‌ها علیه نظام جمهوری اسلامی، بیان کرد: از روز نخست انقلاب، همه عالم کفر تا آنجا که توانستند به مخالفت و جنگ با ایران برخواستند اما پس از ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی به برکت این انقلاب و تحقق وعده خداوند در خدمت شهدا هستیم.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران افزود: در حالی‌که دشمنان تصور می‌کردند که می‌توانند در مقابل انقلاب بایستند اما با گذشت هر روز از پیروزی انقلاب اسلامی بر نفوذ این انقلاب افزوده شده است، گواه، این موضوع است که آمریکایی‌ها به نتیجه قطعی رسیده‌اند که برابر انقلاب اسلامی نمی‌توانند تهاجم کننده باشند.

  وی با بیان اینکه سی و چند سال است که در دریا، طرف ما به‌جز آمریکا نبوده است، گفت: امروز قدرت انقلاب اسلامی به یک قدرت بازدارنده تبدیل شده که دشمنان این قدرت بازدارنده را قبول دارند. آمریکایی‌ها نه تنها این موضوع را قبول دارند بلکه به آن اذعان می‌کنند، بالاترین مقامات این کشور اعلام کرده‌اند که انقلاب اسلامی صاحب قوت و قدرتی است که نمی‌توان به آن تعرض مستقیم کرد.

  دریادار فدوی با بیان اینکه با گذشت ۲۸ سال از پایان جنگ تحمیلی دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی کم نشده است، تصریح کرد: ۷۰ روز پیش وزیر دفاع آمریکا جمله‌ای می‌گوید به این معنی که انقلاب اسلامی از بازدارندگی فراتر رفته است، وزیر دفاع آمریکا در پایگاهی در امارات عنوان کرده‌ که ما و متحدین منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای باید قدرتی را ایجاد کنیم که در برابر ایران بازدارنده باشد.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران ادامه داد: ما این موضوع را در صحنه نبرد شاهد هستیم و این تحقق وعده خداوند است، پس باید گفت آیا جای آن نیست که به وعده خداوند اعتماد داشته باشیم، وعده‌ای که ۳۷ سال است آن را مشاهده می‌کنیم.

  وی با اشاره به برخی گفته‌ها مبنی بر تعامل با شیطان بیان کرد: برخی افراد قدرت انقلاب اسلامی و شهدا را باور ندارند و متأسفانه برخی مواقع آن را اعلام هم می‌کنند.

  دریادار فدوی با اشاره به گزارش‌های منتشر شده پس از بازجویی از ۱۰ نفر تفنگدار آمریکایی توسط رسانه‌ها افزود: آمریکایی‌ها خطاب به نیروی دریایی خود مطرح کردند که شما سابقه آمریکا را از بین بردید، البته این گزارش ناقص است و سال‌های طولانی می‌توان درباره بازداشت تنفگداران آمریکایی اطلاعات منتشر کرد.

  وی با اشاره به تشریح مبانی انقلاب اسلامی توسط امام راحل تصریح کرد: جای تعجب است که برخی که در جایگاه‌های مهمی قرار دارند و باید مبانی انقلاب اسلامی را قبول داشته باشند، اینگونه نیستند، علیه آمریکا بودن از مبانی انقلاب اسلامی است، نخستین تعهدی که برخی باید داشته باشند این است که براساس مبانی انقلاب اسلامی عمل کنند در حالی که برخی خلاف مبانی انقلاب اسلامی و مبانی حضرت امام (ره) حرف زده و عمل می‌کنند.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه خوی استکباری به آمریکا اجازه نمی‌دهد در برابر قدرت‌ها تمکین کند، اضافه کرد: آمریکایی‌ها در مقابل قدرت انقلاب اسلامی تمکین می‌کنند چراکه قدرت انقلاب را درک کرده‌اند و اعتقاد دارند که توان انقلاب از آنان بیشتر است و این موضوع را ما هر روز در دریا مشاهده می‌کنیم.

  دریادار فدوی با بیان اینکه سخت ترین وجه ایستادگی در بعد نظامی است، تصریح کرد: بدون شک می‌توان در بقیه ابعاد در مقابل اقدامات شیطان بزرگ و حامیان ایستاد، امروز برخی نمی‌خواهند از مبانی‌‌ای که آمریکا در قبل از انقلاب پهن کرده، فاصله بگیرند، بدون شک با این مبانی نمی‌توان مشکلات اقتصادی را برطرف کرد.

  وی خاطرنشان کرد: اگر ما در بعد نظامی توانمند هستیم، در سایر حوزه‌ها هم می‌توانیم موفق باشیم، همه دنیا اذعان دارند که ملت ایران، بسیار باهوش هستند بنابراین مردم می‌توانند در هر صحنه‌ای موفق باشند اما ما شاهد هستیم که برخی می‌گویند که برای برطرف شدن مشکلات اقتصادی کشور باید با دنیا تعامل کنیم./تسنیم

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکسی زیبا در حاشیه نبرد موصل یکی از نادرترین اتفاقات آسمانی +عکس بار سنگین ترافیک در آزادراه های البرز اعتراض لیدرهای استقلال به فحاشی تماشاگران علیه پرسپولیسی‌ها/ داور چهارم مانع تقسیم خوشحالی منصوریان با انصاری شد دولت به دلیل نگرانی از برخی افشاگری‌ها درباره صندوق ذخیره فرهنگیان «فانی» را برکنار کرد/ تغییرات کابینه کاملاً انتخاباتی بود یک تن از مجروحان حادثه تروریستی کرکوک شهید شد به ازای هر ۱۵۰ هزار نفر جمعیت کشور یک عضو خواهیم داشت راهپیمایی گسترده مردم بحرین در حمایت از شیخ «عیسی قاسم» بهینه سازی تجهیزات مخلوط کن واحد گندله سازی شرکت فولاد مبارکه عکس/ تسلط کامل نیروهای عراقی بر اوضاع امنیتی کرکوک بهترین نرم افزارها از نگاه کاربران/ لبخند این نوزاد نارس سوژه رسانه ها شد/ زندگی در فرکانس ماکروویوها رصد ناوگان جنگی روسیه در جریان عبور از کانال مانش در جنوب انگلیس فیلم/ فکرمیکنند ازامام علی باغیرت ترهستند_ شیعه های تقلبی نابودی داعش در گرو نابودی آل‌سعود است سازمان ملل: داعش از سپر انسانی در موصل استفاده میکند فساد صندوق ذخیره فرهنگیان از دلایل برکناری فانی/ نفوذ جریان دوم‌خرداد و اهداف انتخاباتی عامل تغییر وزرا بود شمخانی: تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه در سرازیری شکست قرار گرفته‌اند وزیری که همه هدفش فربه کردن پزشکان است! اگر ترمیم کابینه انتخاباتی نیست دولت وزرای پیرتر را برکنار کند/ کابینه روحانی توان کار جدی ندارد در تدارک انتقال مجروحان کرکوک به بیمارستانهای تهران هستیم