• تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۶ | کد خبر : 40797
 • به گزارش وعده صادق ،علی رام نورایی بازیگر فیلم سینمایی «گلوگاه شیطان» گفت حمایت چندانی از ساخت فیلم های دفاع مقدس نمی شود، عده ای از آقایان هستند که فقط شعار می دهند اما وقتی که قرار است فیلم سینمایی با موضوع دفاع مقدس ساخته شود، پا پس می کشند و با اینکه می توانند کمک کنند اما حمایتی نمی کنند.
  وی ادامه داد: سینمای جنگ به دلیل اکشن بودن صحنه هایش می تواند برای مخاطب جذاب باشد و این کار نیاز به بکاربردن تکنیک های فنی و حرفه ای دارد و نباید سینمای دفاع مقدس را دست کم گرفت.
  نورایی با اشاره به مشکلات موجود در سینمای دفاع مقدس اظهار داشت: مشکل ما عدم حمایت لازم مسئولان از ساخت فیلم هایی است که می توانند بازگوکننده ۸ سال مهم از دوران دفاع مقدس باشند اما متاسفانه برخی ها از این عناوین به نفع خود استفاده می کنند و فقط درباره ۸ سال دفاع مقدس، شعارش را می دهند.
  وی با اشاره به ساخت فیلم «جشن تولد» که به موضوع جبهه مقاومت می پرداخت، گفت: این فیلم از ابتدا هم بدون حمایت لازم و از طریق شخصی ساخته شد؛ البته بعدها انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس پای کار آمد اما ما در هنگام تولید نیاز به حمایت داشتیم و اگر اینطور می شد اتفاقات بهتری برای فیلم می افتاد.
  این بازیگر سینما و تلویزیون خاطر نشان کرد: متاسفانه مسئولان فرهنگی بر خلاف سخنرانی ها و وعده هایی که در خصوص حمایت از فیلم های دفاع مقدس می زنند، حامی فیلم های دفاع مقدس و موضوعاتی همچون مقاومت و ایثار نیستند و حرفهایشان بوی شعار می دهد./بسیج

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار