رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۷ | کد خبر : 4084
 • کاندیدای جمهوریخواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت

  انتقاد شدید ترامپ از اوباما

  آمریکا مشکلات بسیاری در حوزه‌های مختلف از جمله روابطش با چین و روسیه دارد و باراک اوباما به جای این مسائل همیشه درباره گرم شدن کره زمین صحبت می‌کند.

  انتقاد شدید ترامپ از اوباما
  کاندیدای جمهوریخواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت که واشنگتن در لیبی از افرادی حمایت کرده که از قذافی هم بدتر از آب در آمده‌اند.

  IMG20161606

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، کاندیدای جمهوریخواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا ضمن انتقاد از عملکرد دولت واشنگتن در قبال لیبی، گفت که آمریکا در لیبی از افرادی حمایت کرده که بسیار بدتر از معمر قذافی، دیکتاتور سابق این کشور ظاهر شده‌اند.

  وی در سخنرانی خود در ایالت کارولینای جنوبی اظهار کرد: آمریکا خاورمیانه را کاملا بی‌ثبات کرده است. وی در ادامه خاطرنشان کرد: ببینید ما چه بر سر عراق آوردیم.

  این کاندیدای جمهوریخواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا ضمن انتقاد از سیاست‌های دولت واشنگتن در قبال داعش، گفت که از پرسش‌هایی که از وی درباره راهبرد بالقوه خود در قبال داعش مطرح می‌شود، استقبال نمی‌کند زیرا پاسخ دادن به این پرسش‌ها اطلاعات لازم را به این گروه تروریستی درباره برنامه‌های آتی آمریکا به دست می‌دهد. وی تصریح کرد: نمی‌خواهم به داعش بگویم که چگونه این گروه از میان خواهم برد.

  ترامپ افزود: آمریکا مشکلات بسیاری در حوزه‌های مختلف از جمله روابطش با چین و روسیه دارد و باراک اوباما به جای این مسائل همیشه درباره گرم شدن کره زمین صحبت می‌کند.

  منبع: جامعه خبری الف

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار