• تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۲ | کد خبر : 40847
 • به گزارش وعده صادق،کمیسیون های مجلس شورای اسلامی این هفته تشکیل جلسه خواهند داد.

  کمیسیون اصل نود؛ بررسی ۳ طرح در مورد حقوق های نجومی

  بر این اساس، کمیسیون اصل نود روز یکشنبه با حضور مدیران وزارت راه و شهرسازی گزارش تهیه شده درباره مسکن مهر را بررسی می کند.

  روز سه شنبه نیز طرح های ارائه شده به کمیسیون شامل طرح یک فوریتی شفافیت دریافتی مدیران کشور، طرح ساماندهی حقوق و دستمزد مقامات و مدیران و طرح ممنوعیت اشتغال به کار محکومان ناشی از تحقیق و تفحص با حضور نمایندگان دولت، دیوان محاسبات، سازمان بازرسی، سازمان حسابرسی و مرکز پژوهش‌ها بررسی خواهد شد.

  کمیسیون آموزش؛ بررسی لایحه احکام دائمی برنامه ششم توسعه

  کمیسیون آموزش و تحقیقات نیز روز یکشنبه پیشنهادات کمیته آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کمیته تحقیقات و فناوری در مورد لایحه برنامه ششم را بررسی می‌کند.

  روز سه شنبه نیز گزارش پیشنهادات کمیته آموزش عالی و پزشکی و کمیته فرهنگ و تربیت اسلامی در مورد لایحه برنامه ششم بررسی خواهد شد.

  کمیسیون اجتماعی؛ بررسی تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق، مزایا و پاداش در دستگاه‌ها

  کمیسیون اجتماعی روز یکشنبه دو طرح در مورد حقوق‌های نجومی را بررسی خواهد کرد. بر این اساس بررسی طرح شفافیت دریافتی مدیران کشور و استرداد دریافتی‌های مازاد و طرح ساماندهی حقوق و دستمزدهای بخش عمومی ویژه مقامات و مدیران در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

  روز سه شنبه نیز فرماندهی نیروی انتظامی به منظور ارائه گزارش اقدامات ناجا پیرامون تامین اجتماعی شهروندان در کمیسیون حضور خواهد یافت.

  علاوه بر این بررسی تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق، مزایا و پاداش در دستگاه‌ها، بانک‌ها، شرکت‌ها و موسسات وابسته به دولت، شهرداری‌ها و نهادهای عمومی غیر دولتی نیز در دستور کار کمیسیون اجتماعی قرار دارد.

  کمیسیون اقتصادی؛ بررسی لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

  کمیسیون اقتصادی روز یکشنبه بررسی لایحه احکام مورد نیاز برای اجرای برنامه ششم توسعه را در دستور کار دارد.

  روز دوشنبه این کمیسیون طرح یک فوریتی تنقیح قوانین مالیاتی کشور را بررسی می کند.

  روز سه شنبه نیز بررسی لایحه ایجاد هفت منطقه آزاد تجاری صنعتی و ۱۲ منطقه ویژه در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

  رئیس ستاد اجرای برجام به کمیسیون امنیت ملی گزارش می دهد/سئوال مجمع نمایندگان کرمانشاه از وزیر کشور

  کمیسیون امنیت ملی روز یکشنبه طی مراسمی از شخصیت شیخ عیسی قاسم رهبر دینی بحرین تجلیل خواهد کرد.

  علاوه بر این، بررسی روند اجرای برجام با حضور معاون حقوقی و امور بین الملل وزیر امور خارجه (رئیس ستاد اجرای برجام) نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

  روز سه‌شنبه وزیر امور خارجه جهت پاسخ به سوال نمایندگان زابل و زاهدان، پنج سوال جواد کریمی قدوسی در کمیسیون حضور خواهد یافت.

  علاوه بر این، وزیر کشور نیز برای پاسخ به سوالات مجمع نمایندگان کرمانشاه، نماینده زاهدان، پورابراهیمی نماینده کرمان و سلیمی نماینده محلات در کمیسیون امنیت حضور خواهند یافت.

  گزارش مدیرعامل شرکت توسعه نیروی برق تهران بزرگ به کمیسیون انرژی

  کمیسیون انرژی نیز روز یکشنبه بررسی لایحه اصلاح قانون بودجه ۹۵ را در دستور کار دارد.

  روز دوشنبه نیز ریاست کمیته انرژی مجمع تشخیص مصلحت نظام گزارشی در خصوص تدوین الزامات سیاست‌های کلی انرژی به کمیسیون ارائه می‌دهد.

  روز سه شنبه، مدیرعامل شرکت توسعه نیروی برق تهران بزرگ گزارشی از عملکرد این شرکت به کمیسیون ارائه می دهد.

  بررسی عملکرد دولت در اجرای قانون هدفمندی در کمیسیون برنامه و بودجه

  کمیسیون برنامه و بودجه روز یکشنبه با دعوت از مسئولان ذیربط، عملکرد چهارماهه منابع و مصارف قانون هدفمندی یارانه‌ها را بررسی خواهد کرد.

  کمیسیون بهداشت و درمان روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه لایحه احکام موردنیاز اجرای برنامه ششم را بررسی می کند.

  بررسی کلیات لایحه شفاف سازی منابع مالی و هزینه های انتخاباتی در کمیسیون شورا ها

  کمیسیون شوراها و امور داخلی نیز روز یکشنبه طرح حمایت از معلولیت و سالمندان در عبور و مرور را بررسی خواهد کرد.

  روز سه شنبه نیز بررسی کلیات لایحه شفاف سازی منابع مالی و هزینه های انتخاباتی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی کشور در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

  کمیسیون صنایع و معادن نیز روز شنبه در کارگروه ویژه با نمایندگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفتگو خواهد کرد. این کمیسیون روز سه شنبه گزارش وزیر نفت از عملکرد و برنامه های وزارتخانه را بررسی می کند.

  کمیسیون عمران روز یکشنبه بررسی لایحه احکام مورد نیاز اجرای برنامه ششم را در دستور کار دارد.

  روز دوشنبه نیز در محل وزارت راه و شهرسازی با وزیر راه و شهرسازی دیدار می کنند.

  کمیسیون فرهنگی روز یکشنبه ضمن بررسی مسائل فرهنگی استان خراسان رضوی در اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) شرکت خواهند کرد.

  بررسی عملکرد سازمان تعزیرات حکومتی در کمیسیون قضایی

  کمیسیون قضایی روز یکشنبه عملکرد سازمان تعزیرات حکومتی را با حضور ریاست آن سازمان بررسی می کند.

  روز سه شنبه نیز وزیر دادگستری برای پاسخ به سوال ۶ نماینده در کمیسیون حضور می یابد.

  کمیسیون کشاورزی روزهای یکشنبه و دوشنبه لایحه احکام موردنیاز اجرای برنامه ششم توسعه را بررسی می کند.

  انتهای پیام/

  فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود برجام، فضای مساعدی برای ترمیم زخم کهنه اقتصاد سلامت و آموزش پزشکی فراهم کرد وابستگان نظامی ایران با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کردند فکر می کند از آسمان افتاده/ می خواهد قهرمان ملی باشد نمایشگاه صنعتی ایران ، روسیه و ارمنستان عکس/ تاب دست ساز بارش برف سنگین در اردبیل آیفون شما در خطر است؛ هرچه سریع تر به ۱۰٫۱ آپدیت کنید بانک مرکزی: نرخ بانکی ۱۲ ارز افزایش و ۲۰ واحد پولی دیگر کاهش یافت آمریکا در زمان حکومت اوباما جنگ سرد جدیدی علیه روسیه بپا کرد اقتصاد مقاومتی با سفارش و توصیه محقق نمی‎شود/ گریه‎های استاد برای وجود ربا در سیستم بانکی اظهار نظر «عارف» درباره رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت عارف :خبر کناره‌گیری من از ریاست شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان «بی‌ربط» است مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به علت همکاری‌اش با فتنه ۸۸ به‌جای خود باقی است آخوندی: لایروبی اروند امسال آغاز می شود/ تلاش برای افزایش ظرفیت ریلی خوزستان شرایط مطلوب امنیتی در ابعاد داخلی و مرزهای کشور/رعایت اخلاق اسلامی و حفظ حدود شرعی در اظهار نظرها داعش ۲۳۲ غیرنظامی را در جنوب موصل اعدام کرد دیکتاتوری همه جا بد است اما در دانشگاه بدتر/ رؤسای دانشگاه‌ها خودشان را قیوم دانشجویان ندانند تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ششم آبان فوت یک زن به دلیل استفاده نادرست از بالابر در بندرعباس