رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۳ | کد خبر : 40944
 • مدیرعامل آب و فاضلاب کشور:

  تسهیلات ارزان قیمت مشوق خوبی برای بخش خصوصی است/ امضای ۲۰۰ قرارداد آبفا در ماه‌های آینده

  به گزارش وعده صادق، حمیدرضا جانباز با بیان اینکه اعطای وام‌های ارزان‌قیمت مشوق خوبی برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است،گفت: استفاده از اعتبارات صندوق توسعه ملی یکی از مشکلات بخش خصوصی است. بنابراین برای تشویق سرمایه‌گذاران در این بخش باید تسهیلات ارزان‌ قیمت در اختیار سرمایه‌گذاران بخش خصوصی قرار بگیرد.

  وی ادامه داد: در خصوص دریافت تسهیلات از بانک‌ها تاکنون برای پیشبرد پروژه‌های آب و فاضلاب کشور ۵۱۰۰ میلیارد تومان استفاده شده است.

  جانباز با بیان اینکه تاکنون از محل عرضه اوراق مشارکت و اسناد اسلامی ۳۵۰۰ میلیارد تومان و از محل انواع فاینانس داخلی و خارجی ۶۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار جذب شده است،گفت: آن بخش که بیشتر از همه مورد توجه است استفاده از سرمایه بخش خصوصی است که تا کنون حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی بهره‌مند شده‌ایم.

  مدیرعامل آب و فاضلاب کشور اضافه کرد: در حال حاضر ۳۰ قرارداد به روش BOT و ROT با اعتباری بالغ بر ۱۵۰۰میلیارد تومان و همچنین قراردادهایی به شیوه BOO مربوط به نمک‌زدایی و پروژه‌های استفاده از آب‌های غیرمتعارف که اجازه استفاده از پساب را به ما می‌دهد به میزان ۲۳۰۰ میلیارد تومان آماده انعقاد قرارداد است.

  وی افزود:قرارداد ۱۱۰ پروژه به طریق BOOو BOT و ۸۵ پروژه به روش بیع متقابل در ماه‌های آینده به انجام خواهد رسید.

  وی تصریح کرد: با واقعی شدن تعرفه‌های آب می‌توان به جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی امیدوار بود چرا که با واقعی شدن تعرفه‌ها ارتباط با سرمایه‌گذاران مثمرثمرتر می‌شود.

  انتهای پیام/

   

  مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار