سمیه‌محمودی: اصلاح‌طلبان مجبور به حمایت از معتدلین شدند/اصلاح طلبان اگر رای داشتند، کاندیدای خودشان رای می‌آورد

0 0

سمیه محمودی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه “گفته می‌شود فراکسیون اعتدالی‌ها رای نداشتند و با رای اصلاح‌طلبان وارد مجلس شدند” اظهار داشت: اصلاح‌طلبان اگر رای داشتند کاندیدای خودشان در دور اول رای می‌آورد و مجبور به حمایت از معتدلین نمی‌شدند.

به گزارش وعده صادق ؛ سمیه محمودی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اعتدال در خصوص آخرین آمار اعضای فراکسیون اعتدال اظهارداشت: ۸۰ نفر از نمایندگان به ما امضا داده‌اند و بعید می‌دانم اعضا از این تعداد بیشتر شود.

وی افزود: قبل از شروع مجلس هم همین تعداد امضا گرفتیم و پس از تشکیل مجلس هم همین تعداد از نمایندگان برای حضور در فراکسیون اعتدال به ما امضا دادند.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اعتدال در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه “گفته می‌شود فراکسیون اعتدالی‌ها رای نداشتند و با رای اصلاح‌طلبان وارد مجلس شدند” اظهار داشت: اصلاح‌‌طلبان حتما گزینه‌ای نداشتند والا از اینکه گفته شود اعتدالی‌ها با رای اصلاح‌طلبان وارد مجلس شدند صحیح نیست.

محمودی تصریح کرد: من دور دومی بودم، گزینه اصلاح‌طلب در دور اول انتخابات رای نیاورد و اصلاح‌طلبان مجبور شدند برای اینکه جریان مقابل وارد مجلس نشود، از من حمایت کنند.

وی با بیان اینکه نمی‌شود گفت اعتدالی‌ها رای نداشتند، چرا که وقتی اصلاح‌طلبان خواستند از من حمایت کنند من به آن‌ها گفتم که حمایت شما را به شرطی می‌پذیرم که از یک کاندیدای مستقل حمایت کنید عنوان کرد: اصلاح‌طلبان اگر رای داشتند کاندیدای خودشان در دور اول رای می‌آورد و مجبور به حمایت از معتدلین نمی‌شدندعضو هیئت رئیسه فراکسیون اعتدال گفت: رای “اعتدالی‌ها” تلفیقی از آرای اصلاح‌طلبان و معتدلین است.

انتهای پیام/دانا

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.