رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۵ | کد خبر : 41000
 • رئیس جمهور چین:جهان در آستانه تغییر ساختاری و رادیکال قرار دارد

  به گزارش وعده صادق به نقل از اسپوتنیک، ژی جین پینگ رئیس جمهور چین ماه گذشته در مراسم نود و پنجمین سالگرد تشکیل حزب کمونیست، اظهاراتی را مطرح کرد که تحلیلگران غربی آن را “سخنرانی آتش افکن” ارزیابی کردند. رئیس جمهور چین در این سخنان، خواستار ایجاد یک اتحاد نظامی با روسیه شد تا با ناتو مقابله کرده و به خواسته های امپریالیستی غرب پایان دهد.

  اظهارات رئیس جمهور چین در شرایطی است که مسکو و پکن در معرض سیاست خارجی جنگ طلبانه آمریکا قرار گرفته‌اند. آمریکا طی ماه های گذشته مانورهای نظامی زیادی را با کشورهای همسایه چین و روسیه برگزار کرده است. آمریکا همچنین قصد دارد سامانه‌‌های موشکی پیشرفته‌ای را در اطراف مرزهای روسیه و چین مستقر نماید.

  رئیس جمهور چین تاکید کرد: جهان در آستانه تغییر ساختاری و رادیکال قرار دارد. ما شاهد آن هستیم که اتحادیه اروپا و اقتصاد آمریکا به تدریج در حال فروپاشی هستند و جهان به نظم نوینی نیاز دارد.

  روابط آمریکا و چین طی ماه های اخیر به خاطر تنش در دریای جنوبی چین به شدت تیره و تار شده است. چین رای دادگاه بین المللی لاهه را به رسمیت نشناخته و بر ادامه اقدامات خود در این منطقه تاکید کرده است.

  رئیس جمهور چین افزود: اوضاع جهان در آینده دیگر مانند گذشته نخواهد بود و به نظر من تا ۱۰ سال آینده ما نظم نوین جهانی خواهیم داشت و چین و روسیه نقش مهم و کلیدی ایفا خواهند کرد.

  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار