رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۷ | کد خبر : 41001
 • کواکبیان:قوه قضائیه با گذشت سه سال پاسخ قانع‌کننده‌ای درباره پرونده‌های احمدی‌نژاد نمی‌دهد

  به گزارش وعده صادق ؛ مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه ۲۴ مرداد در اخطاری در صحن علنی مجلس با اشاره به اینکه طبق قانون اساسی قوه قضائیه مسئول رسیدگی به تظلمات است گفت الآن مدت‌هاست از رئیس‌جمهور سابق پرونده‌هایی در قوه قضائیه مفتوح است و هر بار سخنگوی قوه می‌فرماید در حال رسیدگی است.

  وی افزود: قوه قضائیه اگر قرار باشد حکمی را مطرح کند سریع برخورد می‌کند، اما چگونه است که امروز حداقل سه سال هنوز برخی از پرونده‌های آقای احمدی‌نژاد می‌گذرد اما متأسفانه این قوه هیچ پاسخ قانع‌کننده‌ای برای افکار عمومی ندارد.

  براساس این گزارش علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از کواکبیان پرسید اخطار شما به ما چیست چون اخطار برای زمانی است که هیات رئیسه تخلفی کرده باشد.

  کواکبیان در پاسخ عنوان داشت: بخشی از پرونده‌های آقای احمدی‌نژاد متعلق به کمیسیون اصل ۹۰ است اینها باید پیگیری شود.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکری ناظر به ماده ۲۰۹ آیین‌نامه مجلس خاطرنشان کرد: من دو ماه است سؤالی از وزیر کشور کردم درباره بحث شاندیز و بحث‌هایی که درباره پدیده شاندیز است اما متأسفانه در کمیسیون خودم یعنی امنیت ملی و سیاست خارجی با وجود سه بار تذکر دادن هنوز سؤالم در دستور قرار نگرفته است. تصور کردم ارادت شما – رئیس مجلس – نسبت به من کم شده است.

  رئیس مجلس شورای اسلامی در توضیح عنوان داشت: کمیسیون امنیت ملی به این موضوع رسیدگی کند تا ارادت ما با آقای کواکبیان ثابت شود./ فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار