رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵ | کد خبر : 41026
 • ظریف: به ایستادن در کنار مردم شجاع در ترکیه افتخار می‌کنیم

  به گزارش وعده صادق، جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان صبح امروز با انتشار عکسی در توییتر خود از بازدیدش از مجلس ملی ترکیه که در جریان کودتای نافرجام در این کشور مورد حمله قرار گرفته بود نوشت: همکاری بیشتر برای صلح در پیش است.

  ۳۴۵۳۴۵۳۴۴۳

  متن کامل توییت محمد جواد ظریف به شرح زیر است:

  به ایستادن در کنار خواهران و برادران شجاع در ترکیه در حمایت از دموکراسی افتخار می‌کنم. همکاری بیشتر برای صلح در پیش است.

  جمعه هفته گذشته وزیر امور خارجه ایران سفری تک روزه را به ترکیه داشت و در آن سفر با وزیر امو رخارجه و رئیس جمهور آن کشور در خصوص مسایل مهم منطقه ای و بین الملی و حوادث اخیر در ترکیه که از کودتای نافرجام بیرون آمده، دیدار و گفتگو داشت در حاشیه سفر به ترکیه و دیدار با مقامات این کشور از مجلس ملی ترکیه که در کودتای نظامی اخیر در ترکیه بمباران و آسیب دید، دیدن کرد.

  ۳۵۳۵۳۴

  وی در جریان بازدید از مجلس ترکیه درباره بمباران آن توسط کودتاچیان گفت: ما نیز صد سال پیش با بمباران مجلس خود مواجه شدیم.

  ترکیه چندی پیش در حالی که اردوغان در کشور حضور نداشت کودتایی نافرجام را تجربه کرد و جمهوری اسلامی ایران یکی از اولین کشورهایی بود که مقامات آن کودتا را محکوم و از دولت قانونی ترکیه حمایت کردند.

  مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار