رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۶ | کد خبر : 41034
 • نماینده‌قزوین: مردم در تنگنای جدی هستند

  به گزارش وعده صادق داود محمدی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (۲۴ مرداد ۹۵) گفت: وظیفه و رسالت همه ما این است که با اغتنام فرصت پیش رو با وحدت و صمیمیت و همدلی حول محور ولایت فقیه در راستای اعتلا و کارآمدی نظام جمهوری اسلامی کوشا باشیم و باور کنیم که قوای سه‌گانه در نقش ستون‌هایی برای نگهداری و نگهبانی از سازه نظام هستند و تضعیف و اختلال در هر یک از ستون‌ها موجب وارد شدن آسیب به کل بنا خواهد شد.

  وی ادامه داد: لذا می‌تواند با وجود محدودیت منابع و فرصت‌ها در ابتدای دوره مجلس دهم با ترسیم نقشه راهی عالمانه و با برنامه‌ریزی متقن و قابل اندازه‌گیری به سمتی حرکت کنیم که خروجی آن منتهی به حل مشکلات باشد و کشورمان را از مشکلات رهایی بخشد به نحوی که در پایان کار مجلس دهم شاهد حل بخشی از معضلات و توسعه فرهنگی و اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری و نهایتا افزایش رضایتمندی عمومی باشیم.

  نماینده مردم قزوین در مجلس دهم شورای اسلامی اظهار داشت: بی‌تردید گذرگاه نیل به اهداف فوق از مسیر تحقق بندهای ۲۴ گانه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌گذرد که باید جزو اولویت‌های اول مجلس و دولت قرار گیرد و به عنوان ستون فقرات برنامه ششم در کمیسیون‌های تخصصی و صحن علنی مجلس مطرح شود و این نیز محقق نخواهد شد مگر با رسیدن به درک مشترک در خصوص سپردن امور به شایستگان، چابک‌سازی دولت و توجه عملی و غیر شعاری به خصوصی‌سازی، کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری، حمایت از تولیدات داخلی،‌جذب سرمایه‌گذاری، اصلاح نظام بانکی،‌پرهیز از خام‌فروشی و توجه به شرکت‌های دانش‌بنیان و تجاری‌سازی علوم.

  محمدی خاطرنشان کرد:‌ امروز چشم امید مردم به مسئولین به ویژه مجلس شورای اسلامی است. امروز مردم از نظر معیشتی در مضیغه و تنگنای جدی قرار دارند. قدرت خرید آنها به شدت کاهش یافته است. امروز معضل بیکاری پنجه در گلوی جوانان و به ویژه تحصیل‌کردگان انداخته و اگر به زودی برای حل این معضل آسیب‌شناسی نشود ضربات جبران‌ناپذیری را باید متحمل شویم.

  وی افزود: همه ما در قبال مردم وظیفه داریم و به آنها بدهکاریم، همه ما مسئولیت داریم که از مشقت و آلام مردم بکاهیم. چرا باید در شرایطی که پرداخت حقوق حداقلی کارگران ماه‌ها به تأخیر می‌افتد و آنها نزد اهل و عیال خود شرمنده می‌شوند و از دریافتی اندک بازنشستگان پاسخگوی گذران ۱۰ روزه زندگی آنها نیست عده معدودی بی‌مسئولیت و بی‌تعهد با دریافت حقوق‌های نجومی مردم و به ویژه اقشار کم درآمد جامعه را متألم سازند و به اعتماد عمومی اکثریت قریب‌ به اتفاق مدیران پاک‌دست خدشه و آسیب وارد کنند.

  رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اظهار داشت: قطعا کمیسیون اصل ۹۰ در راستای اجابت فرمایشات رهبر معظم انقلاب نسبت به تدوین قانون جامع و کارشناسی برای ساماندهی نابسامانی در پرداخت حقوق‌ها اقدام خواهد کرد.

  محمدی در پایان از رئیس‌جمهور خواست تا با سفر به استان قزوین نسبت به تخصیص بودجه و اعتبارات برای حل مشکلات استان قدم عملی بردارد.

  فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار