• تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۲ | کد خبر : 41039
 • به گزارش وعده صادق ،در ادامه رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های المپیک  ریو ۲۰۱۶ و در روز هشتم این بازی‌ها، سهراب مرادی و علی هاشمی نمایندگان دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه‌برداری کشورمان از ساعت ۲:۳۰ بامداد امروز به مصاف حریفانشان رفتند و در پایان، مرادی در رده نخست قرار گرفت و هاشمی هفتم شد.

  حرکت یک ضرب:
  سهراب مرادی در حرکت اول یک‌ضرب وزنه ۱۷۸ کیلوگرمی را انتخاب کرد که موفق به مهار آن نشد اما در حرکت دوم به خوبی وزنه ۱۷۸ کیلوگرمی را مهار کرد تا امیدوارانه کار را دنبال کند ، نماینده ۲۷ ساله کشورمان برای حرکت سوم وزنه ۱۸۲ کیلوگرمی را انتخاب کرد تا فاصله خود را با حریفان بیشتر کند و به خوبی این وزنه را مهار کرد و صدرنشین حرکت یک ضربه دسته ۹۴ کیلوگرم شد.

  اما علی هاشمی در حرکت اول، وزنه ۱۷۲  را مهار نکرد و  درحرکت دوم نیز موفق به بالای سر نبردن وزنه ۱۷۳ کیلوگرمی نشد.

  وی که در آستانه حذف شدن از این مسابقات قرار داشت در حرکت سوم بار دیگر وزنه ۱۷۳ کیلوگرمی را انتخاب کرد که موفق به مهار این وزنه شد و در رده هفتم قرار گرفت.

  آئوریماس دژبالیس از لتونی و سارات سومیرادیت از تایلند با ثبت وزنه ۱۷۷ کیلوگرم در رده های دوم و سوم حرکت یک ضربه دسته ۹۴ کیلوگرم قرار گرفتند.

  حرکت ۲ ضرب:

  در حرکت ۲ ضرب، ابتدا علی هاشمی وزنه ۲۱۰ کیلوگرم را به خوبی بالای سر برد اما در حرکت دوم و سوم از پس وزنه سنگین ۲۲۰ کیلوگرمی بر نیامد و در پایان با ثبت وزنه ۲۱۰ کیلوگرم هفتم شد.

  همچنین سهراب مرادی در حرکت اول دو ضرب ، وزنه ۲۲۱ کیلوگرمی را بالای سر برد و به مدال طلا رسید.

  وی در دومین و سومین حرکت خود تلاش کرد تا رکورد ۲۳۴ کیلوگرمی ایلیا ایلیای قزاق ها را بشکند اما موفق به انجام این کار نشد و با ثبت رکورد ۲۳۱ کیلوگرم مدال طلا را کسب کند.

  پس از سهرابی، وادزیم استرالیتسو نماینده بلاروس با ۳۹۵ و  آوریمیاس دیدژبالیس از لیتوانی با ۳۹۲ کیلوگرم دوم و سوم شدند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  دومین اجلاسیه خبرگان رهبری از آذر به اسفند موکول شد دولت منتقدان راعلیه خودمنسجم می‌کند/نبایدکشور راپرهزینه اداره کرد عکس/ بزرگ ترین کشتی دنیا آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد خداحافظی با امواج آنالوگ+عکس نگرانی کره شمالی از موشک های مافوق صوت آمریکا فیلم/ آنچه در زمانه ما هست و در مناظره انتخابات آمریکا نیست! شمارش معکوس برای اتمام بزرگترین پروژه نوسازی بافت فرسوده غرب کشور در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود برجام، فضای مساعدی برای ترمیم زخم کهنه اقتصاد سلامت و آموزش پزشکی فراهم کرد وابستگان نظامی ایران با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کردند فکر می کند از آسمان افتاده/ می خواهد قهرمان ملی باشد نمایشگاه صنعتی ایران ، روسیه و ارمنستان عکس/ تاب دست ساز بارش برف سنگین در اردبیل آیفون شما در خطر است؛ هرچه سریع تر به ۱۰٫۱ آپدیت کنید بانک مرکزی: نرخ بانکی ۱۲ ارز افزایش و ۲۰ واحد پولی دیگر کاهش یافت آمریکا در زمان حکومت اوباما جنگ سرد جدیدی علیه روسیه بپا کرد اقتصاد مقاومتی با سفارش و توصیه محقق نمی‎شود/ گریه‎های استاد برای وجود ربا در سیستم بانکی اظهار نظر «عارف» درباره رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت