• تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۷ | کد خبر : 41115
 • به گزارش وعده صادق، اسماعیل دوستی با اشاره به لایحه برنامه ششم توسعه و بند مربوط به گرفتن ارزش افزوده از شهرها گفت: مجلس در این خصوص کاملا جدی است و وزارت کشور نیز برای اتفاق افتادن این موضوع تصمیم خود را گرفته است.

  وی اظهار داشت: اگر این اتفاق رخ دهد سهم شهرداری‌ها از دریافت مالیات بر ارزش بسیار ناچیز می‌شود و بر همین اساس پیشنهاد می‌شود جلسه‌ای با نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی گذاشته شده و نتایج این تصمیم برای آنها تشریح شود.

  رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اهمیت این موضوع اظهار داشت: ارزش افزوده مهمترین درآمد پایدار شهری است و اگر برنامه پیش بینی شده برای آن تصویب شود ،به مانند سهم شهرداری از جرایم تخلفات راهنمایی و رانندگی، دیگر این بودجه به شهرداری داده نمی‌شود.

  وی از رایزنی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تشریح این موضوع خبر داد.

  انتهای پیام/

  فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  نیروهای عراقی به کرانه‌های دجله در جنوب غرب موصل رسیدند چرا نگرانی «وزارت‌خارجه آمریکا» و «بی‌بی‌سی» از دهان نمایندگان مجلس بیرون می‌آید؟ ویرایش فرم‌های سرشماری آغاز شد/ثبت‌نام اینترنتی۱۱.۶میلیون خانوار نقشه پلید عربستان و امارات برای دور زدن ایران عکس/ رییس جمهور در همایش روز ملی روستا و عشایر خوش اندام ترین مردمان اروپا کدامند؟ سود تسهیلات صادرکنندگان ۱۱ درصد کاهش یافت فیلم/ ⏪ عاقبت حق خوری... روحانی چقدر به «جوان»‌ها و «غیرامنیتی‌»ها اعتماد دارد؟ سفر «داباکیس» به ایران/قرارداد بازی‌های رایانه‌ای با شرکت فرانسوی/ سفرهای طولانی رئیس دانشگاه علم‌وصنعت به خارج همه چیز درباره اجرای فاز نخست LEZ مدیر کل ارشاد لرستان، فردا درباره تئاتر جنجالی به مجلس توضیح می دهد حضور پررنگ تقلبی‌ها در بازار پوشاک/کسب سود کلان از اجناس بی‌کیفیت بیکاری، معضل بزرگ کشور/ نمی‌توانیم پاسخگوی متقاضیان کار باشیم عکس/ رونمایی از شاسی بلند جدید پژو برندگان این مسابقه به کام مرگ می روند +تصاویر سخنان روحانی در همایش روز ملی روستا و عشایر رواج پدیده چند شغلی در کشور/ حداقل حقوق با تورم رشد نکرد از گلایه یک رفیق سابق از نالوطی‌گری روحانی تا تدبیری برای حرف آخری غیر از پول و قدرت برای انتخابات در راه خدمت گاهی نیاز به تثبیت و گاهی نیز تغییر مدیر است