• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵ | کد خبر : 41204
 • به گزارش وعده صادق براتعلی حاتمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: کلاس‌های درس آماده‌شده برای سال تحصیلی جدید در خراسان شمالی از محل اعتبارات سفر رهبری اجراشده است.

  دبیر شورای آموزش‌وپرورش خراسان شمالی تعداد کلاس‌های آماده تحویل برای مهر امسال را ۶۰۰ کلاس درس عنوان کرد و گفت: این فضاهای آموزشی در سطح مناطق شهری و استانی اجراشده است.

  وی بیان داشت: البته تمام تلاش نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بر این بوده تا تعداد کلاس‌های تحولی به آموزش‌وپرورش استان برای سال تحصیلی پیش رو به یک هزار کلاس درس افزایش یابد.

  حاتمی در بخش دیگری از استقرار دبیرخانه درس جغرافیا در استان خبر داد و گفت:این دبیرخانه برای جغرافیا کار کشوری کرده و دروس را تدوین می‌کند.

  مدیرکل آموزش پرورش خراسان شمالی گفت: این استان به‌واسطه وجود اساتید رشته جغرافیا از ظرفیت‌های خوبی در این زمینه برخوردار است.

  وی در بخش دیگری با اشاره  به اینکه یک هزار و ۱۹۲ نفر از فرهنگیان استان متقاضی جابه‌جایی و انتقال بودند تصریح کرد: پس از بررسی دقیق تقاضای این فرهنگیان ۶۰۰ نفر از آنان جابه‌جا شدند.

  حاتمی تصریح کرد: امسال شمار قابل‌توجهی هم فرهنگی از دانشگاه فرهنگیان به تعداد معلمان استان افزوده خواهند شد که ظرفیت خوب آموزشی را برای استان ایجاد می‌کند.

   مدیرکل آموزش پرورش خراسان شمالی با اشاره به‌افتخار آفرینی دانش آموزان استان در عرصه‌های علمی، فرهنگی و ورزشی دانش آموزان استان در سال تحصیلی گذشته اظهار امیدواری کرد تا در سال تحصیلی جدید باهمت فرهنگیان و دانش آموزان افتخارات بیشتری برای استان رقم بخورد.

   

  فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار