ذوالفقاری: تعطیلات برای تیم‌ها روی فُرم بد بود/ در مورد رضائیان از باشگاه بپرسید!

0 0

به گزارش وعده صادق ایوب ذوالفقاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تراکتورسازی، گفت: تمرینات تیم در این چند روز تعطیل بود و بازیکنان فردا به تبریز می‌آیند تا بار دیگر کار خود را شروع کنند.

وی در مورد اینکه بازیکنان خارجی تراکتورسازی چه زمانی به تبریز باز می‌گردند، عنوان کرد: به آنها اعلام کردیم فردا با شروع تمرینات در تبریز حاضر شوند.

سرپرست تراکتورسازی در ادامه یاد آور شد: در هفته‌های ابتدایی لیگ وضعیت خوبی داشتیم. در شرایط خوبی بودیم که لیگ تعطیل شد اما باید به تلاشمان ادامه دهیم تا همین وضعیت ادامه داشته باشد.

ذوالفقاری در مورد تعطیلات لیگ اظهار داشت: این تعطیلات برای همه تیم‌ها یکسان است. بدون شک باشگاه‌هایی که روی فرم بودند متضرر شدند اما باید به تلاشمان ادامه دهیم تا این روند را حفظ کنیم.  تیم‌هایی که برنامه ریزی می‌کنند اجازه نمی‌دهند تا مشکلی در کارشان به وجود بیاید.

وی در مورد دعوت از چند بازیکن تراکتورسازی (سعید آقایی، محمدرضا اخباری، سروش رفیعی و …) به تیم ملی، خاطرنشان کرد: تراکتورسازی همیشه چند ملی‌پوش داشته است و از این بابت خوشحالیم. سال قبل هم بختیار رحمانی، سروش رفیعی و شجاع خلیل‌زاده بازیکنان ملی پوش ما بودند اما به دلیل مشکل سربازی نمی‌توانستند تیمشان را همراهی کنند.

سرپرست تراکتورسازی در پایان در مورد جذب رامین رضائیان، گفت: فعلا در تعطیلات و استراحت هستیم و در این مورد از باشگاه سوال کنید. کادرفنی و باشگاه در این مورد تصمیم می‌گیرند.

انتهای پیام/

فارس

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.