قایقرانان گیلانی در مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور خوش درخشیدند

0 0

به گزارش وعده صادق مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان روز دوشنبه در این خصوص گفت در جریان مسابقات قایقرانی اسلالوم قهرمانی کشور که در شهرکرد برگزار شد ، قایقرانان گیلانی موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره شدند .
سعید علیپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بر این اساس و در پایان این رقابتها ، مهدی کریمی منجیلی از گیلان در کانوی مردان بزرگسالان موفق شد عنوان قهرمانی کشور را کسب کند و مدال طلای این رشته را به خود اختصاص دهد .
وی اظهار کرد : همچنین علیرضا آدم پور دیگر قایقران گیلانی حاضر در این دوره از رقابتها که اهل شهرستان منجیل است ، در رشته کانوی مردان و در رده سنی نوجوانان مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و مدال نقره این مسابقات را بر گردن آویخت .
وی ادامه داد : در رقابتهای قایقرانی اسلالوم قهرمانی کشور ، بیش از ۶۰ قایقران از استان های آذربایجان شرقی ، اصفهان ، تهران ، خراسان رضوی ، زنجان ، چهارمحال و بختیاری ، کردستان ، خوزستان ، فارس، قزوین، گیلان، مازندران، مرکزی و هرمزگان حضور داشتند .
مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد : قایقرانان حاضر در این دوره از رقابتها در رشته های کایاک و کانو و در رده های سنی بزرگسالان ، جوانان و نوجوانان با هم به رقابت پرداختند .

 

ایرنا

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.