کرمانشاه در رقابت های لیگ برتر هندبال شرکت می کند

0 0

به گزارش وعده صادق ناصر سلیمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با هماهنگی های صورت گرفته قرار است دانشگاه آزاد کرمانشاه در رقابت های امسال لیگ برتر تیمداری کند.
وی با بیان اینکه کار حضور تیم دانشگاه آزاد در مسابقات لیگ برتر مراحل نهایی خود را پشت سر می گذارد، گفت: این حضور اگر قطعی شود تحول بزرگی در هندبال استان ایجاد می کند.
سلیمی ادامه داد: مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور از ۲۶ شهریور قرار است با حضور ۱۲ تیم آغاز شود که انشاالله یکی از آن ها کرمانشاه خواهد بود.
رییس هیات هندبال استان کرمانشاه گفت: ترکیب تیم دانشگاه آزاد کرمانشاه در مسابقات لیگ برتر کاملا بومی خواهد بود و سعی می کنیم با حمایت های لازم زمینه حضور آبرومندانه آن را در رقابت ها فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه هندبال کرمانشاه از پتانسیل های بسیار خوبی برخوردار است، گفت: هم اکنون چند بازیکن کرمانشاهی در تیم های سایر استان ها بازی می کنند که نمونه آن برادران کرمی (محسن و مجتبی) هستند.
سلیمی همچنین از حضور تیم هندبال ساحلی اسلام آبادغرب در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد و با بیان اینکه زمان و مکان دقیق این رقابت ها هنوز مشخص نشده است، گفت: تیم اسلام آبادغرب در مسابقات سال گذشته که به میزبانی بوشهر برگزار شد، توانست به جمع هشت تیم برتر راه یابد.
در استان کرمانشاه حدود یک هزار و ۵۰۰ ورزشکار زیرنظر هیات مشغول به فعالیت هستند که یک هزار نفر آنان را افراد بیمه شده تشکیل می دهند.

ایرنا

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.