کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۸ | کد خبر : 41327
 • به گزارش وعده صادق فلامرز مزارعی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: پهلوگیری لنج های فرسوده و راکد تجاری نیز در رودخانه زهره به معضلی برای لنج های صیادی تبدیل شده است.
  وی گفت: این شناورها فاقد موتور و تجهیزات بوده و در رودخانه رها شده اند و به دلیل فرسودگی با نفوذ آب به آنها در رودخانه غرق می شوند.
  مزارعی گفت: در سال ۱۳۹۳ با همکاری تعاونی های تجاری و صیادی و با هزینه ای بالا تعدادی از این لنج های مغروقه که رودخانه را برای تردد شناورها نا امن کرده بودن از آب خارج شدند.
  وی گفت: متاسفانه به دلیل سهل انگاری مالکان شناورها حدود پنج فروند شناور در دو سال گذشته به دلیل فرسودگی در رودخانه زهره به زیر آب رفتند و تردد سایر لنج ها را با مشکل مواجه کرده اند.
  رئیس اداره شیلات و آبزی پروری هندیجان گفت: هم اکنون لنج های صیادی به دلیل لایروبی نشدن رودخانه قادر به تردد در همه مسیر های رودخانه نیستند و به زیر آب رفتن شناورهای فرسوده بر دامنه این مشکلات افزوده است.
  به گفته وی لازم است تعاونی های صیادی و تجاری ضمن توجیه اعضای خود بر خروج این شناورها از رودخانه نظارت داشته تا جلوی آسیب به سایر شناورها گرفته شود
  روز گذشته یک لنج تجاری فرسوده در رودخانه زهره به زیر آب رفت.
  شهرستان بندری هندیجان با ۴۵ هزار نفر جمعیت در جنوب استان خوزستان قرار گرفته و با ۹۵ کیلومتر مرز آبی یکی از بنادر مهم تجاری و صیادی استان خوزستان است.

   

  ایرنا

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  مالزی از چین کشتی گشت ساحلی می خرد دولت پاسخگوی فسادهای مالی و فرهنگی باشد بررسی نامه مجلس دومای روسیه در مجلس شورای اسلامی انتخاب وزرا با سوابق امنیتی ؛جنبه رفاقتی دارند یا انتخاباتی؟ اختلاف ۸ میلیونی هر متر خانه در تهران/شرایط مثبت برای خانه‌دار شدن جمهوری اسلامی ایران همواره بر برقراری آتش بس همه جانبه در سوریه اصرار داشته است حکام سعودی همان بنی مروان و بنی‌امیه هستند سازمان ملل: داعش ۲۳۲ غیرنظامی را در موصل قتل‌عام کرد از جیب "هر معلم" ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دزدیده شد دوپینگ دو مدال‌آور المپیک مثبت اعلام شد لبخند قدرت‌آمیز دستگاه دیپلماسی با پشتوانه قدرت دفاعی است شلیک موشک بالستیک به فرودگاه جده عکس/ کنفرانس خبری مشترک بارزانی و حکیم دستگیری خواهران دزد در ایستگاه BRT چند حساب کاربری را در تلگرام مدیریت کنید+ آموزش ممنوع الخروج شدن بدهکاران بانکی یک اشکال اساسی است گزینه‌های‌ پیشنهادی دولت ترمیم دیرهنگام کابینه را دچار چالش می‌کند/دولت تحت تاثیر دشمنان دوست‌نما قرار نگیرد معضل قاچاق در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می‌شود ظریف در مسکو: راه حل بحران سوریه سیاسی است دشمن گزینه نظامی را در محاسبات خود حذف کرده است