• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۸ | کد خبر : 41337
 • به گزارش وعده صادق احسان قنبری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی این طرح ها در زمینه های بهداشتی ، عمرانی و آموزشی ۲۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
  وی افزود: در هفته دولت بهسازی ۱۷ روستای شهرستان با ۴۵ میلیارد ریال اعتبار و زمین چمن مصنوعی آموزش و پرورش و کتابخانه روستای داق داق آباد به بهره برداری می رسد.
  وی خاطرنشان کرد: در هفته گرامیداشت دولت با ۱۵ میلیارد ریال چندین واحد دامداری و طرح های آبیاری تحت فشار در جهت صرفه جویی و حفظ منابع آبی شهرستان به بهره برداری می رسد.
  به گزارش ایرنا فرماندار کبودراهنگ با اشاره به اینکه تا پایان امسال تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند گفت: سه طرح گازرسانی نیز در این هفته با ۱۲ میلیارد رو ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح می شود.
  وی ادامه داد : در راستای خدمت به مردم شهرستان عملیات اجرایی پنج طرح عمرانی با ۹۰ میلیارد ریال نیز با حضور مردم و مسئولان شهرستان آغاز می شود.
  به گفته وی این طرح ها می تواند برای ۴۰ نفر اشتغال دائم و برای ۳۸۷ نفر اشتغالزایی موقت داشته باشد.
  وی تامین آب شرب روستای علیصدر به عنوان یکی از نقاط مهم گردشگری استان را ضروری دانست و افزود در همین راستا طرح انتقال آب روستا و مجتمع علیصدر با ۲۰ میلیارد ریال در هفته دولت امسال آغاز می شود.
  شهرستان کبودراهنگ با ۱۴۳ هزار و ۱۷۷ نفر جمعیت در شمال غربی استان همدان واقع شده است .

   

  ایرنا

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار