کد خبر : 41375
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۶
352 اشتراک
آخرین عناوین

۴۰ هزارمیلیارد ریال ارزش سرمایه‌گذاری سه طرح پتروشیمی در گچساران

۴۰ هزارمیلیارد ریال ارزش سرمایه‌گذاری سه طرح پتروشیمی در گچساران

به گزارش وعده صادق، غلامرضاتاجگردون درجلسه شورای اداری گچساران با اشاره به میزان درآمد سالانه هر خانوار در کهگیلویه وبویراحمد در برابر سرانه کشوری اظهار کرد: برای رسیدن سرانه مردم کهگیلویه و بویراحمد به میزان کشوری باید ۱۸۰۰ میلیارد تومان درآمد سالانه کهگیلویه و بویراحمد افزایش پیداکند. برای افزایش این درآمد هم باید سالنه در کهگیلویه و بویراحمد ۵ هزارمیلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شود.

وی ادامه داد:  نرخ بیکاری درکهگیلویه وبویراحمد.۱۷٫۱ بوده اما کشوری ۱۱ درصد است. نرخ مشارکت پایین است. در کهگیلویه وبویراحمد ۱۲۰ هزارهکتار ازاراضی کشاورزی دیم و ۴۰ هزارهکتارنیز آبی است. اگر ۵۰ درصد خدمات کشوری شود۵۰ درصد بعدی کارها نیز انجام خواهد شد.

وی افزود: برای اضافه کردن ارزش برافزوده درخصوص ۴۰ هزارهکتار اراضی کشاورزی استان به ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است. کمک دولت در بخش صنعت به کهگیلویه وبویراحمد در حال اجراست. در یک سال گذشته مجوز سه طرح پتروشیمی درگچساران گرفته شده است. ارزش سرمایه گذاری این سه طرح جمعا ۴۰ هزارمیلیارد ریال است.

نماینده مردم شهرستان گچساران و باشت درمجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شهرستان گچساران با توجه به اینکه ۵۰ درصد از جمعیت آن را بانوان تشکیل می دهند هنوز یک استخر ندارد اما در آینده یک ورزشگاه اختصاصی بانوان در این شهرستان ایجاد خواهد شد.

ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir