رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۷ | کد خبر : 41387
 • قیمت جهانی نفت افزایش یافت

  به گزارش وعده صادق به نقل از رویترز، در حالی که احتمال اقداماتی از جانب تولید کنندگان برای تقویت قیمت نفت افزایش یافته، قیمت نفت امروز افزایش یافت و به بالاترین رقم ها در ماه اوت رسید. قیمت نفت برنت نیز از ابتدای ماه جاری میلادی تاکنون ۱۱ درصد افزایش یافته است.
  بر اساس این گزارش، قیمت هر بشکه نفت برنت امروز تا رقم ۴۷ دلار و ۴۰ سنت بالا رفت که بالاترین رقم در ماه جاری میلادی بود، اما سپس با اندکی کاهش، ۳۳ سنت نسبت به آخرین رقم جلسه قبلی افزایش داشت و به ۴۷ دلار و ۳۰ سنت رسید. قیمت نفت برنت از ابتدای ماه جاری ملادی تاکنون ۱۱٫۳ درصد رشد داشته است.
  قیمت نفت خام آمریکا نیز ابتدا تا رقم ۴۴ دلار و ۹۵ سنت بالا رفت، اما سپس به رقم ۴۴ دلار و ۸۵ سنت رسید که ۳۶ سنت نسبت به جلسه قبل افزایش داشت. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدییت نسبت به ابتدای ماه جاری بیش از ۷ درصد افزایش داشته است.
  بانک ای ان زد در این باره نوشت: «در حالی که احتمال فریز نفتی توسط اوپک افزایش یافته… نفت یک افزایش قیمت دیگر را تجربه کرد. عربستان این سیگنال را ارسال کرده که آماده بحث در خصوص تثبیت بازارها در مذاکرات غیررسمی ماه آینده اوپک است.»
  این بانک افزود: «این در حالی است که تعداد سکوهای حفاری نفت در آمریکا به میزان قابل توجهی افزایش یافته است… موسسه بیکر هاگز اعلام کرده که تعداد سکوهای حفاری هفته گذشته ۱۵ مورد افزایش داشته و به ۳۹۶ سکو رسیده است.»
  تعداد سکوهای حفاری نفت در آمریکا در سال ۲۰۱۴ به بالای ۱۶۰۰ سکو رسیده بود، اما با شروع افت شدید قیمت نفت تعداد سکوها کاهش یافت و در اواخر ماه می امسال به ۳۱۶ مورد رسید.از زمانی که تولید کنندگان نفت در آمریکا خود را با قیمت های پایین تر وفق داده اند، تعداد سکوهای حفاری رو به افزایش گذاشته است.
  انتهای پیام

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار