رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۲ | کد خبر : 41399
 • افزایش ۳۰۰ درصدی هزینه صدور گذرنامه کذب محض است

  به گزارش وعده صادق ؛ سردار نور علی یاری گفت: خبر افزایش ۳۰۰ درصدی هزینه صدور گذرنامه حقیقت نداشته و هیچ گونه دستوری در این زمینه به ما ابلاغ نشده است.

  وی اظهار داشت: در آستانه اربعین حسینی و کنگره عظیم اربعین قرار داریم و دولت و نیروی انتظامی هیچ گونه برنامه ای برای افزایش هزینه  صدور گذرنامه ندارند.

  سردار یاری از تشکیل قرارگاه امام علی در فرماندهی انتظامی استان خبر داد و گفت: قرارگاه امام علی از ابتدای سال در این فرماندهی تشکیل شده و هماهنگی های لازم با ارگان های ذی ربط انجام شده است.

  وی از آماده باش کامل کلیه نیروهای انتظامی و نظامی در استان خبر داد و افزود: همه نیروهای امنیتی و انتظامی اعم از پلیس راه و مرزبانی و یگان ویژه و نیروهای انتظامی داخل شهرها برای برپایی هرچه باشکوه تر کنگره عظیم اربعین آمادگی کامل دارند.

  فرمانده انتظامی ایلام به آمادگی نسبی زیرساختهای استان نسبت به سال قبل اشاره کرد و گفت: دولت تمام توان خود را برای آماده کردن زیرساخت های مورد نیاز برای تردد روان و بی دغدغه ی زوار عتبات عالیات به کار گرفته و اقدامات خوبی نسبت به سال گذشته انجام داده است ولی با این وجود همچنان توجه ویژه دولتمردان را می طلبد./ مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار