بازدیدهای میدانی نشان می‌دهد که ایران به تمام تعهداتش در برجام عمل کرده است

0 0

به گزارش وعده صادق احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از تاسیسات هسته‌ای فردو و نطنز در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: بازدیدهای انجام شده از تاسیسات فردو و نطنز بیانگر آن است که جمهوری اسلامی ایران به تمام تعهدات خود در برجام عمل کرد و ما شاهد اجرای تعهدات در تاسیسات مذکور هستیم.

وی افزود: به عنوان نمونه کارخانه تولید قطعات مربوط به سانتریفیوژ که پیش از این فعال بوده و امروز تعطیل  شده است و ما شاهد توقف این کارخانه در شرایط فعلی هستیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آن تعداد از سانتریفیوژهایی که بنا بود جمع آوری شده و به انبار منتقل شده است.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: برجام از سوی جمهوری اسلامی ایران اجرا شده و ایران به تعهدات خود در این باره عمل کرده است. اما طرف مقابل به تعهدات خود به طور کامل عمل نکرده و به ویژه در بحث تحریم‌های بانکی شاهد عهدشکنی طرف مقابل هستیم.

به گزارش فارس، امروز (دوشنبه) برخی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به همراه جمع دیگری از نمایندگان خانه ملت از تاسیاست هسته‌ای فردو و نطنز بازدید کردند.

انتهای پیام/

فارس

 

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.