• تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۸ | کد خبر : 41512
 • به گزارش وعده صادق ؛علیرغم اینکه مسئول تشکل‌های دانشگاه آزاد گفته بود آماده همکاری با بسیج دانشجویی است ولی به نظر می‌رسد که اصلا بسیج دانشجویی به عنوان یک تشکل دانشجویی برای مسئولان دانشگاه آزاد به حساب نیامده که این تشکل را برای شرکت در مراسم دبیران تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد دعوت نکرده‌اند.

  نکته قابل توجه دیگر هم اینکه خبرنگاران رسانه‌ها هم علی‌رغم اینکه در نشست خبری این همایش حضور داشتند و برگزاری آن را اطلاع رسانی کردند ولی برای شرکت در خود همایش دعوت نشدند و حتی شنیده شد از ورود رسانه‌هایی که بدون دعوت هم قصد حضور در مراسم را داشتند، جلوگیری شده است.

  سوالی که بعد از برگزاری این همایش، آن هم در سال منتهی به انتخابات مطرح می‌شود این است که مگر چه سخنانی در این همایش توسط رئیس و مسئولان دانشگاه آزاد بیان شده یا قرار بوده بیان شود که خبرنگاران و تشکل‌های دانشجویی انقلابی نباید می‌شنیدند؟

  وحید شورابی مسئول شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به برگزاری همایش دبیران تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: مسئولان تشکل‌های دانشگاه ازاد اخیراً در یک نشست خبری اعلام کردند که ما آماده همکاری با بسیج دانشجویی هستیم و بسیج دانشجویی برای ما مهم است ولی در عمل چیز دیگری را مشاهده می‌کنیم.

  وی ادامه داد: بسیج دانشجویی بالای ۲۰۰ دفتر در واحدهای دانشگاه آزاد دارد ولی از سال ۹۲ به این سو از بسیج دانشجویی برای برنامه‌های دانشگاه آزاد دعوت نشده است.

  شورابی خاطرنشان کرد: ما آمادگی این را داریم در یک جلسه سخنرانی و در یک نشست دیگر از مسئولان دانشگاه آزاد دعوت کنیم تا نظرات خود را بیان کنیم البته اگر دید مسئولان دانشگاه این است که طبق گفته رهبری که بسیج دانشجویی پدر بقیه تشکل هاست.

  این فعال دانشجویی اظهار داشت: دوره تشکیلاتی اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد از ۲۹ مرداد تا ۲ شهریور در مشهد مقدس برگزار می‌شود و از همین جا اعلام می‌کنیم از رئیس دانشگاه آزاد دعوت می‌کنیم در جمع اعضای بسیج دانشجویی حاضر شوند و نظرات ما را بشنوند.

  وی در خاتمه گفت: سه سال است که میرزاده هیچ دیداری با مسئولین بسیج دانشجویی نداشته است ما فقط رئیس دانشگاه آزاد را هر سال به برکت دیدار رهبری در حسینیه امام خمینی(ره) می‌توانیم ببینیم.

  شورابی اظهار داشت: مگر مسئولان دانشگاه چه می‌خواستند بگویند که تشکل‌های انقلابی و خبرنگاران نباید در این جلسه حضور داشته باشند./ فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  راهپیمایی گسترده مردم بحرین در حمایت از شیخ «عیسی قاسم» بهینه سازی تجهیزات مخلوط کن واحد گندله سازی شرکت فولاد مبارکه عکس/ تسلط کامل نیروهای عراقی بر اوضاع امنیتی کرکوک بهترین نرم افزارها از نگاه کاربران/ لبخند این نوزاد نارس سوژه رسانه ها شد/ زندگی در فرکانس ماکروویوها رصد ناوگان جنگی روسیه در جریان عبور از کانال مانش در جنوب انگلیس فیلم/ فکرمیکنند ازامام علی باغیرت ترهستند_ شیعه های تقلبی نابودی داعش در گرو نابودی آل‌سعود است سازمان ملل: داعش از سپر انسانی در موصل استفاده میکند فساد صندوق ذخیره فرهنگیان از دلایل برکناری فانی/ نفوذ جریان دوم‌خرداد و اهداف انتخاباتی عامل تغییر وزرا بود شمخانی: تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه در سرازیری شکست قرار گرفته‌اند وزیری که همه هدفش فربه کردن پزشکان است! اگر ترمیم کابینه انتخاباتی نیست دولت وزرای پیرتر را برکنار کند/ کابینه روحانی توان کار جدی ندارد در تدارک انتقال مجروحان کرکوک به بیمارستانهای تهران هستیم صدیقی: پیوستن به جامعه جهانی ایران را به زمان قاجار و پهلوی می‌برد غول‌های خفته در کمین مردم کرمان/واقعیتی که دیده نمی‌شود پای خائن فرانسوی چشم‌آبی به کشور باز شد عکس/ کشف اسکناس‌ ۷۰۰ ساله داخل مجسمه بودا مجری تلویزیون در کنار دختر سردار سلیمانی+ اینستاپست حواشی بازی دیروزپرسپولیس اززبان پلیس اهواز آزادسازی موصل به خلافت قلابی داعش پایان می دهد/ ترکیه به خاک عراق چشم طمع دارد