رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۳ | کد خبر : 41585
 • جزئیات سانحه پرواز حامل وزیر ارتباطات و علی دایی در اردبیل

  به گزارش وعده صادق فخرالدین هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: پرواز ایران ایر از مقصد تهران به اردبیل به شماره  ۴۹۵ در ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه از تهران پرواز کرده و قرار بود در ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه در باند فرودگاه اردبیل به زمین بنشیند.

  وی با بیان اینکه این پرواز حامل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و تیم فوتبال نفت تهران و همچنین علی دایی بود، گفت: این هواپیما در هنگام فرود به دلیل وزش باد در فرودگاه اردبیل دچار سانحه شده و یک لاستیک آن می‌ترکد.

  به گفته مدیرکل فرودگاه‌های استان فرود هواپیما به دلیل مهارت قابل توجه خلبان با صحت و سلامت تمامی مسافران انجام می‌شود بطوریکه بسیاری از مسافران حتی متوجه این سانحه نمی‌شوند.

  هاشمی  با اشاره به تمهیدات فرودگاه اردبیل در مواقع اضطراری تأکید کرد: مجدداً یکی دیگر از چرخ‌های هواپیما بعد از فرود پنچر می‌شود  که از آرشیو چرخ یکی از چرخ‌ها تعویض شده و چرخ دیگر قرار است از طریق هواپیمایی آسمان به اردبیل انتقال یابد.

  وی با بیان اینکه در این سانحه هیچ مسافری دچار حادثه نشده است، اضافه کرد: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد به دلیل شرایط اقلیمی و وزش باد ترکیدگی اتفاق افتاده است.

  مدیرکل فرودگاه‌های استان افزود: این احتمال وجود دارد که به دلیل فرسایش لاستیک و ترکیب آن با شرایط جوی ترکیدگی حاصل شود که البته لازم است در این خصوص شرکت هواپیمایی ایران ایر پاسخگو باشد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار