• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۹ | کد خبر : 41665
 • به گزارش وعده صادق فرید نقش بند در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: تیم فوتسال امید آرش نوین قم در چهارمین مسابقه خود در مسابقات فوتسال امیدهای کشور در اقلید فارس، ۴ بر یک برابر تیم فوتسال شهیدان عباس نژاد اقلید فارس شکست خورد و سومین شکست خود را در چهارمین مسابقه پذیرا شد.

  وی افزود: تیم‌های فوتسال امید آرش قم و شهیدان عباس نژاد اقلید فارس عصر سه‌شنبه در اقلید فارس، چهارمین دیدار خود در دور گروهی لیگ دسته اول فوتسال امیدهای کشور را برگزار کردند و آرش پس از ۲ شکست و یک پیروزی، آخرین امیدهای خود را برای صعود در این بازی جستجو می‌کرد.

  مربی تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم گفت: تلاش شاگردان محمدرضا قاسمی در این بازی با ناکامی همراه بود و شهیدان عباس نژاد اقلید فارس در نهایت برنده میدان را ترک کرد و بدین ترتیب دیدار پایانی تیم آرش قم در این مسابقات برابر مقاومت البرز جنبه تشریفاتی پیدا کرد.

  نقش بند بیان داشت: آرش در نخستین دیدار خود در این مسابقات یک بر صفر برابر مس سونگون بازنده شد و در دومین دیدار خود ۳ بر ۲ موعود پیرادل مشهد را شکست داد اما مسابقه سوم این تیم با شکست دیگری برای آرش همراه بود و. آرش ۴ بر ۳ برابر گیتی پسند اصفهان مغلوب شد.

  وی عنوان کرد: آرش از ۴ بازی ۳ امتیاز دارد و یک بازی دیگر در پیش خواهد داشت و شانسی برای صعود ندارد و در آخرین دیدار خود روز چهارشنبه  برابر تیم  مقاومت البرز قرار گیرد.

  مربی تیم فوتسال آرش نوین ایرانیان قم تصریح کرد: حسین شاهبند، حسین حبیبی، احمد قرنی، تقی حسینی، جواد جعفری، مهدی نوروزی، هادی نقی نژاد، امیر حسین مرادخانی، محمد شریف زاده، سید حسین رضوی،  مهدی عندلیبی، مجید هامون گرد، رضا خیر اللهی، علی ظهیریان، وحید حاج اسماعیلی و سید امین موسوی بازیکنان تیم آرش نوین ایرانیان قم را در این مسابقات تشکیل می‌دهند.

   

  مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار