• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۶ | کد خبر : 4168
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم، علیرضا ولی مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام در در مورد اخبار منتشر شده درباره گذشتن تاریخ انقضای600 تن مرغ در خراسان رضوی، گفت: مرغ‌های نو خریداری شده در شرکت پشتیبانی امور دام مدام با مرغ‌های کهنه جابه‌جا و تعویض می‌شود و در ذخایر این شرکت مرغ‌های قدیمی‌تر که دارای تاریخ مصرف‌ هستند به بازار عرضه می‌شود.

  وی افزود: در ذخایر مرغ شرکت پشتیبانی امور دام هیچ مرغی برای دفن و معدوم سازی وجود ندارد و این موضوع را تکذیب می‌کنم.

  وی با بیان اینکه حتی یک مثقال مرغ و مواد پروتئینی در شرکت پشتیبانی امور دام معدوم و دفن نخواهد شد، گفت: افرادی که اقدام به انتشار چنین شایعاتی می‌کنند، مغرض و مریض‌ هستند و قصد بهره‌برداری سیاسی از انتشار این مطالب را دارند.

  مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام تصریح کرد: در صورتی که در شرایطی برای معدوم سازی مرغ قرار گیریم، حتما شهامت اعلام آن را خواهیم داشت.

  وی در پاسخ به این سؤال که انتقادات زیادی به شرکت پشتیبانی امور دام در مورد عرضه مرغ‌های خریداری شده به بازار وجود دارد و تولید‌کنندگان معتقدند که عرضه بدهنگام مرغ به بازار توسط شرکت پشتیبانی بر روی افت قیمت مؤثر است، گفت: برای رفع این مشکل در صددیم تا باکمک و همفکری اصناف، تشکل‌ها و دست‌اندرکاران، راه‌حلی را بیابیم.

  ولی بیان داشت: سعی می‌کنیم تا با عرضه مرغ در بورس و کنترل تولید، این مسئله را رفع کنیم.

  مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام تصریح کرد: در حال حاضر شرکت پشتیبانی امور دام مرغ زنده در استان مازندران را با قیمت 4100 تومان خریداری می‌کند اما قیمت خرید بستگی به کیفیت مرغ دارد و ممکن است در برخی مناطق کمتر باشد.

  وی افزود: مرغی که توسط شرکت خریداری می‌شود از بهترین کیفیت برخوردار است تا در صورت فراهم شدن شرایط صادرات، مانعی از لحاظ کیفیت نداشته باشیم.

  ولی بیان داشت: اقداماتی برای صادرات توسط شرکت انجام شده اما برای صادرات باید زیرساخت‌های لازم را برای بخش خصوصی فراهم کنیم.

  وی تصریح کرد: شرکت پشتیبانی امور دام هیچ مرغی را با تاریخ‌ انقضای کمتر از 3 ماه به بازار عرضه نمی‌کند و اگر در جایی مرغ با کمتر از این مدت عرضه شده باشد، خریدار مرغ را نگهداری و به موقع عرضه نکرده است.

  مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام تصریح کرد: در حال حاضر هر کیلوگرم مرغ کشته با قیمت 6500 تومان از تولید‌کنندگان خریداری می‌شود.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  نیروهای عراقی به کرانه‌های دجله در جنوب غرب موصل رسیدند چرا نگرانی «وزارت‌خارجه آمریکا» و «بی‌بی‌سی» از دهان نمایندگان مجلس بیرون می‌آید؟ ویرایش فرم‌های سرشماری آغاز شد/ثبت‌نام اینترنتی۱۱.۶میلیون خانوار نقشه پلید عربستان و امارات برای دور زدن ایران عکس/ رییس جمهور در همایش روز ملی روستا و عشایر خوش اندام ترین مردمان اروپا کدامند؟ سود تسهیلات صادرکنندگان ۱۱ درصد کاهش یافت فیلم/ ⏪ عاقبت حق خوری... روحانی چقدر به «جوان»‌ها و «غیرامنیتی‌»ها اعتماد دارد؟ سفر «داباکیس» به ایران/قرارداد بازی‌های رایانه‌ای با شرکت فرانسوی/ سفرهای طولانی رئیس دانشگاه علم‌وصنعت به خارج همه چیز درباره اجرای فاز نخست LEZ مدیر کل ارشاد لرستان، فردا درباره تئاتر جنجالی به مجلس توضیح می دهد حضور پررنگ تقلبی‌ها در بازار پوشاک/کسب سود کلان از اجناس بی‌کیفیت بیکاری، معضل بزرگ کشور/ نمی‌توانیم پاسخگوی متقاضیان کار باشیم عکس/ رونمایی از شاسی بلند جدید پژو برندگان این مسابقه به کام مرگ می روند +تصاویر سخنان روحانی در همایش روز ملی روستا و عشایر رواج پدیده چند شغلی در کشور/ حداقل حقوق با تورم رشد نکرد از گلایه یک رفیق سابق از نالوطی‌گری روحانی تا تدبیری برای حرف آخری غیر از پول و قدرت برای انتخابات در راه خدمت گاهی نیاز به تثبیت و گاهی نیز تغییر مدیر است